Wpis z mikrobloga

Hej! Bardzo dobry wybór! Dostałem bardzo podobny zestaw z Kenwooda na 30 urodziny :D Później się dowiedziałem ile kosztował, to bodajże 2700zl wyszło. Powiem ci, używam go od dwóch lat i to jest najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałem () Robocik sprawuje się świetnie. Wszystkie elementy bardzo łatwo się czyści, wyrabianie nawet dużych ciast nie sprawia mu problemów. Ostatnio robiłem w nim bardzo gęste ciasto na
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hannahalla: mam taki sam. Trzeba często przykrecac śrubę od mieszacza bo się odkreca. Z tego powodu już był w naprawie. Coś tam pękło i było wymieniane. Ogólnie super :-)
  • Odpowiedz
@seyan: @epic_25

Moja rodzina ma biedronkowego thermomixa- przydaje się do robienia cappuccino, można w nim robić fajne zupy mając gotowe buliony (rodzina je mrozi) i genialnie wyrabia ciasto i może je jednocześnie podgrzewać (fajna opcja jeśli to ciasto drożdżowe)
  • Odpowiedz
@epic_25:

Jak dla mnie dodatkowe 4500 złotych za kilka funkcji Thermomixa to przesada :-)

Rodzinka chciała kiedyś spieniacz do mleka i robota kuchennego- a Biedromix łączy te funkcje i dodaje kilka fajnych bajerów.

A masło zrobione ze śmietany jest zajebiste. Maślankę potem wykorzystują do robienia zup #polecam
  • Odpowiedz
@Hannahalla: będziesz brała na wypokparty do Krakowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@toute-verte: dawno Cię nie widziałem na mirko, co tam słychać? U mnie ostatnio hitem jest makaron z mielonym + pomidory, to je carbonara czy inne bolognese. Masz jakiś pomysł jak jeszcze wykorzystać makaron prócz mozarelli i krewetek?
  • Odpowiedz