Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StachZielonka: myślę po prostu ze chłopak nie mierzy siły na zamiary. Pomysl logicznie. Jadąc średnio 70kmh ciągiem trasa zrobisz 700km w 7 godzin. Co godzinę przerwa 15 minut to 7x15min czyli jesteś dwie godziny w plecy bo dochodzi jeszcze powrót do tempa. 9 godzin w trasie wobec powiedzmy 7h30m.

Inna sprawa że szanuje chłopaka ale taka trasa wymaga poświęcenia, przygotowania czy doświadczenia. Wszystko może się popsuć, nie przewidzi się wszystkiego
  • Odpowiedz
@StachZielonka: Ło człowieku... Jakie bezpieczeństwo w tym kraju. Kiedyś jechałem z szefem i jego przydupaską autostradą z Niemiec. Jakieś 2 kilometry przed stacją benzynową skonczyło się paliwo i samochód stanął. Szef wymyślił, żebym wyskoczył i bujnął się na stację po paliwo w karnisterku.
Powiedziałem, że chyba go #!$%@?ło i niech sobie dzwoni po pomoc drogową bo do Merca pewnie ma assistance.
Po całej akcji ta dupeczka mówi do mnie: "Ty to
  • Odpowiedz
@marian1881: 850 km to jakies 10h jazdy jednorazowo. Wolalbym zrobic 2-3 postoje na rozprostowanie kosci i posilki. Natomiast jezeli mialbym mozliwosc to bym polecial/ pojechal pociagiem ot z wygody. Ostatni wypad do Inverness z Londynu to lot trwajacy 1.5h za £40 gdzie autem to jakies 10h jazdy.
  • Odpowiedz
@marian1881: wybralbym sie poniewaz czuje sie dosc pewnie za kolkiem (posiadam prawo jazdy od 12 lat wiec troche kilometrow w zyciu przejechalem). Natomiast jak widze ze osoba, ktora ma prawo jazdy od 2 miesiecy wybiera sie w trase 850 km w gory i zima, ze wzgledow bezpieczenstwa planuje przerwy co 1h to nie jestem przekonany czy to taki dobry pomysl. Idealnie na przyklad kiedy jest dwoch kierowcow.
  • Odpowiedz
@delo86: W tym zgoda. Świeżak nie powinien tak chojrakować, bo nawet nie wie co to zmęczenie za kółkiem.
Swoją drogą jazda zimą jest świetna po bocznych drogach jak jedziesz te 30-50 km/h, szczególnie na górskich.
  • Odpowiedz
@StachZielonka: Przecież to jest jakiś bait. A wy się łapiecie na niego jakbyście byli #!$%@?. Przerwa co godzinę? Jeszcze to pochlacie Widać średnia wieku użytkowników wykopu cały czas się obniża. #patostreamy robią swoją robotę. Spanie i postój po 400 km. No ja #!$%@?..
  • Odpowiedz