Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
By zostać men. w korpo, z reguły coś trzeba było zrobić w życiu ;>


@maur: Umieć klamac i rozpychac sie lokciami, a czasami po prostu byc leniwcem bez ambicji przez co z czasem zostaje sie pierwszym do awansu z powodu stażu pracy. No i ja rozumiem, że wielkosc w roznicy zarobkow jej przeszkadza, ale nie musi tego obudowywać w jakieś szopki, ze przeszkladza jej brak ambicji xd
@taktoto jak to co ze bez ambicji? Taki czlowiek nie poszerza swoich horyzontow i zyje w wiecznym marazmie. W Warszawie jak w takim wieku zarabia takie grosze to jest po prostu slabo ogarniety zyciowo. Tutaj przedszkole dla dziecka kosztuje 1500 zl , a on wieku 32l ma pensje kasjera z Lidla.
@Eugeniusz_Zua:

Bo w tym chlewie ambicja = chory pociąg do kasy. Jak nie #!$%@? i nie niszczysz sobie zdrowia by mieć więcej kasy niż potrzebujesz, to nie masz ambicji. Ja wiem, że tutaj jest pełno informatyków i ludzi, którzy już w wieku 18 lat w pierwszej robocie dostawali takie ochłapy jak 3k, ale w Polsce to nadal średnia krajowa. Rady w stylu "wystarczy chcieć się przebranżowić" to sobie mogą takie osoby
@borjaki: Tak tak, naczytałem się i nasłuchałem takiego #!$%@? szukając pracy w samym centrum GOP, gdzie pracy jest podobno w #!$%@? i pracodawcy wręcz się zabijają o ludzi. Teksty w stylu "wystarczą chęci do nauki, doświadczenie nie jest wymagane", opinie ludzi, że "kurrrrrrrła, tam to prawie łapanki urządzają, bo są takie braki, wystarczy powiedzieć jak masz na imię po angielsku i masz pracę od ręki". I wiesz co? Gówno. Jak nie