Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
@AnonimoweMirkoWyznania: cały wasz związek sprowadziłaś do pieniędzy, co ambicje mają wspólnego z zarobkami??
jak wyprowadzi się od rodziców to w twoich oczach będzie bardziej ambitny? Myślę, że masz parcie na kasę i tyle. Gdyby role były odwrotne, to wszystko byłoby w porządku (taka "norma" społeczna"). Myślę, że zarobki z czasem się zmienią, zastanów się co jakbyś się związała z gościem który zarabia 30k ale jest bucem (z takimi chyba się spotykałaś)
@AnonimoweMirkoWyznania: Uwielbiam te #!$%@? o "braku ambicji" xD Wolę pracować za 3k, ale mieć spokój w pracy i nie niszczyć dla niej zdrowia psychicznego i/lub fizycznego, niż mieć "ambicje" i praktycznie nie wychodzić z roboty, kompletnie nie mieć czasu dla siebie, mieć zszargane nerwy i żylaki na dupie od gnicia w biurze. Tak to zazwyczaj wygląda.

No ale ja to ja, nie pcham się do związków, mi tyle do życia wystarczy.
@AnonimoweMirkoWyznania czyli co jak facet zarabia 12k to ma to dawac rodzinie i kobieta moze miec 2k. Ale jak Ty masz 12k to juz na utrzymanie rodziny nie starczy? Boze czemu baby sa takimi hipokrytkami. Facet zawsze zarabial wiecej bo kobiety w przeszlosci nie pracowaly. Teraz mamy równouprawnienie i macie takie same mozliwosci rozwoju dlatego mozesz dokladac do wspolnych finansow tak jak w wiekszosci malzenstw doklada facet. Albo go zostaw i sie
MglistaBaba: @Wielki_Atraktor: @KarPaKo: @Agent_M: @bezbekpol: @SpiralVortex: @tygry: odpisuje zbiorczo, bo aż mi przykro jak to czytam. Zrozumcie, że nie chodzi tu o pieniądze sensu stricto! Chodzi o to, że ciężko mi trochę zaakceptować fakt, że to taki fajny facet, a jego ambicja się kończy na pracy za 3 tysiące i nierozwijaniu się zawodowo. Jak pisałam wyżej, ale nie ma komentarza, jestem lekarzem, pracuje 200h w
MikroblogowySeba: Tu autorka.
@kwasnydeszcz: wyobraź sobie, że też by był, dobrze zarabiam, bo zawsze chciałam dobrze zarabiać i nie byc od nikogo gorsza

@xetrov: @rol-ex: właśnie o to mi chodzi, nie stricte o pieniądze, bo nie oczekuje, że będzie zarabiał tyle co ja, bo wiem, że to na Polskę sporo, ale chodzi właśnie o to, że jemu to pasuje i wprost mi mówi, że jemu do szczęścia wiele
@AnonimoweMirkoWyznania: to nas pytasz czego oczekujesz od partnera? Macie razem 15k, to nie są ultra pieniądze ale wiele rodzin tak żyje i przy rozsądnym budżetowaniu dają radę żyć na poziomie. Przelicz sobie koszty tego co oczekujesz od życia (domek, wakacje, miesięczne wydatki) i zdecyduj czy jesteś w stanie z niektórych przyjemności zrezygnować żeby być z nim. Mówiąc wprost nie brzmi jak materiał na głowę rodziny, ale różne kombinacje już działały. Jak
A ja jednak bym chciała mieć ładny domek i lepszy samochód, ale nie chce być sponsorem do końca życia, a tak się to skończy jak będę chciała pewien poziom życia utrzymywać, a wiadomo, że nie pojadę sama na wakacje i jego zostawię, ale wtedy będę musiała za wszystko płacić, a czuje się z tym dziwnie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?ę, no to znajdź sobie takiego faceta, który będzie zarabiał tyle co ty i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: tu zostaniesz zjechana bo jak to hurr durr patrzysz na pieniądze ale to nadaje się w większości do olania. Chodzi tak naprawdę bardziej o życiowe ogarnięcie, jakiekolwiek ambicje i tak dalej, wtedy do tego wieku już automatycznie pojawiają się jakieś sensowniejsze kwoty ale jako skutek a nie przyczyną. Na dłuższą metę zresztą bycie takim sponsorem Cię zmęczy, przechodziłem to jakiś czas temu i nic się nie poprawiło pomimo moich usilnych