Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ale z ciebie cebula. Piszesz, że gościu nie ma ambicji, a co jeśli wykonuje zawód o jakim zawsze marzył? Wyobraź sobie, że nie każdy zawód jest tak dobrze płatny jak twój.
A może ma sobie wypruwać flaki i męczyć się z czymś, co go kompletnie nie interesuje, byle zarabiać więcej, bo masz takie widzimisię, księżniczko?
Miałam taką znajomą, której przeszkadzały zarobki znajomego i szukała mu lepiej płatnej pracy, mimo, że
  • Odpowiedz
samochód do 100k przy zarobkach 15k na pare ??xDd


@IcyHot no leasing przy wplacie poczatkowej 20% wyjdzie rata 1500 miesiecznie, to przy budzecie 15k spokojnie do udzwigniecia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak, za dużo tu widziałam wpisów kiedy sytuacja była odwrotna, gdy to facet miał 12-15k wypłaty, a spotykał się z laską zarabiającą 2k, ile to było prucia się o to, że baba na 100% leci na kasę? albo wyśmiewania, że dziewczyna jest stylistką paznokci lub pracuje na kasie? Teraz sytuacja jest odwrotna i i tak jedziecie po babie, bo śmiała śmieć się zapytać o sytuację. Do autorki- nie
  • Odpowiedz
@JimNH777: Jeden z mądrzejszych komentarzy w temacie. Po prostu Opka i ten koleś nie mają podobnych celów i nastawienia do życia. I to się będzie ze sobą kłóciło. Tu nawet nie chodzi o pieniądze, tak jak powiedziałeś.
  • Odpowiedz
@borjaki: Trochę jest, ale jednak większość jest w stylu "ty głupia babo". A ja uważam, że dziewczyna ma prawo chcieć kogoś kto ma wolę walki i chęć rozwoju. Nie chodzi nawet o kwestie finansowe, a o nastawienie do życia które obydwoje mają totalnie inne
  • Odpowiedz
@PrinsFrans 3250 na start w biedrze? Chyba brutto i to licząc z nadgodiznami, premią za brak L4 i premią uznaniowa.

Bujac to was ale nie nas. 3000 netto to nienajgorsza kasa w Polsce. To pod średnią krajową podchodzi.

A kasjerzy dużo nie zarabiają. W Lidlu u mnie oferują 3300 brutto za pełen etat ale nikogo na pełen nie zatrudniają. Pracuje się tam po 130h w miesiącu więc pensja sporo mniejsza.
  • Odpowiedz
ale brak ambicji i mieszkanie z rodzicami jest żałosne; skoro teraz widzisz w tym problem, a co gorsza nie ma szans na rozwiązanie tej sytuacji, to z czasem frustracja będzie narastać, aż całkowicie przysłoni zalety partnera... moim zdaniem własnie zaczął się początek końca waszej znajomości


@rol-ex: co to kurna znaczy brak ambicji - jak ktoś jest ślusarzem to nie będzie zarabiał 15k miesięcznie
  • Odpowiedz
@Antorus: U mnie w mieście w ldilu nie ma widocznie kto robić, więc oferują dobrze płatne, dodatkowe godziny pracy, a w ogóle mogą przyjąć nawet kogoś żeby sobie dorobił na jakieś ułamki etatu.
  • Odpowiedz