Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowa lekarka, która ma się za lepsza od innych ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie możesz sobie znaleźć kolegi z pracy, którego nie będziesz musiała - jak to określiłaś - „sponsorować do końca życia”? ( ) Nie rozumiem problemu. Facet Ci nie podpasował, za niskie progi, inne priorytety i spojrzenie na życie, to się rozstańcie i tyle
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania tobie więcej potrzeba niż jemu ;) porozmawiajcie jak chcecie by wyglądała wasza przyszłość i jeżeli wasze wizje się różnią to się rozejdźcie. Jeżeli już teraz widzisz 'w braku jego ambicji' problem i on więcej z tym nic nie zrobi to twoja irytacja będzie coraz większa, przy czym twój wkład, wydatki też będą większe i wyjdą z tego tylko nieprzyjemności. Albo nie będzie Ci to przeszkadzać, bo wątpię by w nim nagle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Siema, sam zarabiam jakies 2300 ale za to lubie moja prace. Mam troche wolnego, jak nic nie jedzie to netflixa poogladam jak wyjde o 18 to kompletnie nic mnie nie obchodzi, 0 telefonow od klientow/szefa. Dzieki temu jestem bardziej zadowolony z zycia. Obecnie dopiero za 4 moze 5 tysiecy poszedlbym do pracy gdzie sie zapinkala. Dla niektorych szczescie jest wazniejsze od pieniedzy. Aczkolwiek nie neguje ze mozliwe ze sprobuje szczescia
  • Odpowiedz
W Polsce 3k to nie jest skrajna bieda, raczej normalne zarobki.


@ruok: W Polsce tak, w Wwie to nie są normalne zarobki. W Wwie 3k to niewiele starając się po liceum zarabiałem. :P

Nie przeszkadza mi to, że TERAZ zarabia 3k, tylko, że nie ma żadnych ambicji na nic więcej


@AnonimoweMirkoWyznania: W jakim zawodzie pracuje? Od dawna? Ma jakiś plan na przyszłośc?

Nie wiem skąd te oburzenie, 3000 w wieku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ale po co się tłumaczysz? Jeśli ci to bardzo przeszkadza, to go zostaw i poszukaj kogoś, kto będzie bardziej pasował do twojej wizji. Czasem trzeba coś zaakceptować, pójść na kompromis lub calkiem zrezygnować. Nie chce, to nie. Konsekwencją tego będzie to, że go zostawisz. Tyle.
To ty masz problem, nie on. On ma prawo żyć jak chce. Ty też. Nie musicie żyć razem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Bo to się najczęściej przekłada, jak ktoś ma ambicje i robi coś, rozwija się, to prędzej czy później to się jakoś przełoży na finanse.


@maur: Tylko jestem ciekawy czy założyłaby tego samego posta będąc z misiem, który jest jakimś menago z korpo za 15k netto, który po pracy jedyne co robi to ogląda netflixa. Wtedy stawiam, że brak ambicji nie byłby problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko jestem ciekawy czy założyłaby tego samego posta będąc z misiem, który jest jakimś menago z korpo za 15k netto, który po pracy jedyne co robi to ogląda netflixa.


@Eugeniusz_Zua: Przecież OPka napisała:

Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami?

jasno stawia sprawę, że przeszkadza jej wielkość różnicy w zarobkach. To co się
  • Odpowiedz
@borjaki no i co, że może bez ambicji? Ma do tego prawo. Nie wszyscy muszą mieć duże ambicje. Grunt, żeby żyć zgodnie ze sobą. Znajdzie taka (albo i nie), której nie będzie to przeszkadzało. Opka tez niech szuka dalej.
  • Odpowiedz