Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
  • Odpowiedz
@bezbekpol: nie przypasowales im czymś na rozmowie, ciezko powiedzieć czym ale poważnie często do korpo zatrudniają takich dzbanów, ze ja nie wiem jak tym ludziom starcza mocy cpu by ogarnąć oddychanie. Dlatego tez zawsze hardo śmiecham jak jakas różowa się chwali na wykop jaka to nie jest pania z korporacji
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to razem macie 15 k, pieniadze to nie wszystko, skoro tak Ci to przeszkadzalo to trzeba sie było nie wiązać, nie kazdy musi zarabiać 12k i nie jest to smieszne ani mieszkanie z rodzicami, mieszkania są drogie, wynajem też
  • Odpowiedz
no i co? Jego prawo. Ty nie musisz z nim żyć, opka też.


@taktoto no jego prawo, moze sobie wracac do mamusi do domku do 40 roku zycia i zostawiac jej skarpety do prania. A sam po pracy lezec i pic harnasia na wersalce ogladajac swiat wg kiepskich.
  • Odpowiedz
Facet zarabia dużo źle, facet ma #!$%@? na stereotypy i pracuje jak chce źle... Bo jest mniej męski xDDD

#!$%@? różowe, czego wy chcecie? Tak źle tak niedobrze xD

To jak dogadzać rozkapryszonej 7 latce... Takie turbo dojrzałe emocjonalnie xD
  • Odpowiedz
żeby w Warszawie zarabiać tylko 3k to chyba trzeba się specjalnie starać szukać kiepskich prac.


@xetrov: Tylko pytanie jeszcze czy na rękę, czy minus składki itp. xD

W każdym razie 3250 na start jest w biedrze, więc to trzeba byłoby być kompletnie leworęcznym albo mieć marne wykształcenie.
  • Odpowiedz
@mprzemo ale ona napisala, ze w jego pracy nie ma perspektyw na lepsze zarobki. A u Ciebie te perspektywy sa, masz tez ambicje bo sie doksztalcasz. A tam jest przyklad goscia gnijacego w pracy bez perspektyw i mieszkajacym z rodzicami
  • Odpowiedz
@borjaki: no u mnie też bez perspektywy na wyższe zarobki bo kontrakt na 3 lata bez jakichkolwiek podwyżek a później wypad a robota w korpo mnie nudzi. Ale właściwie masz rację ja nie mieszkam z rodzicami od 19 roku życia.
  • Odpowiedz
@Jurek920: No nie wiem kto zakłada rodzinę z łącznym dochodem 5k na rękę kolego, ale tego się raczej nie robi. Jeżeli ktoś tak robi to robi to przedwcześnie i nie da rady utrzymać z tego rodziny i dzieci, chyba że w jakichś wyjątkowych okolicznościach
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: Mam smutną mordę, to tylko tyle i aż tyle. Rekruterów można kupić na dwa sposoby; odpowiednią osobowością albo umiejętnościami. Jak masz jedno, to nie musisz mieć drugiego. Jak nie masz ani tego ani tego, to jesteś w dupie i musisz liczyć na farta.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze zarabiający będzie wolał 5-10 lat młodszą, blisko szczytu atrakcyjności, więc jak będziesz się będziesz zastanawiała co robić to bierz to pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak podobno jesteś lekarzem(coś podejrzane zarobki jak na ten wiek) to czemu w pracy nie poznałaś księcia z bajki?

Nie ma nic złego w patrzeniu na ambicje, a nawet czysto na zarobki, tylko od razu się o tym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: (niepopularna opinia, szczególnie na wypoku): nie słuchaj niebieskich bo Cie zagryzą. Naturalne, że chcesz mieć faceta, ktory ma ambicje. Który chce więcej od życia niż małe mieszkanie w bloku i wakacje na Mazurach upakowani w 10 letnim passacie. Szczególnie, że sama nie jesteś głupią karyną tylko zarabiasz na poziomie, kształcisz się itd. I nie chodzi Ci o pieniądze, a o ambicję, ikrę, chęć do działania.

Ale jeżeli od początku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale 15K na parę/rodzinę to nawet w Warszawie dosyć sporo. Owszem nie będzie was stać na rezydencje czy nowe Porsche, ale to wystarczająco dużo by wybudować nowy domek pod Warszawą (oczywiście na kredyt), albo kupić samochód/samochody do ok. 100K. Co do wakacji to wszystko zależy od gospodarowania pieniędzmi, znam osoby co zarabiają średnią krajową i jeżdżą 2 razy w roku za granicę i to nie jakieś najtańsze opcje last
  • Odpowiedz