Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
@AnonimoweMirkoWyznania: żeby w Warszawie zarabiać tylko 3k to chyba trzeba się specjalnie starać szukać kiepskich prac.

Jak wystarczy Ci to co masz i nie liczysz na nic więcej to pewnie będzie jakiś czas ok, jak planujesz coś większego z nim no to nie wyjdzie bo skoro do tego wieku nie dorósł to już nie dorośnie nigdy i najwyżej zostaniesz kiedyś jego zastępczą matką.
@AnonimoweMirkoWyznania

Z jednej strony brzmi to śmiesznie, że w wieku 32 lat mieszka z rodzicami, z drugiej jak w ciągu najbliższego roku by mógł wziąć kredyt na mieszkanie to moglibyście wziąć go razem, kupić coś fajnego. Ale musiałabyś być raczej pewna tego związku w takiej sytuacji ;-)
W Polsce 3k to nie jest skrajna bieda, raczej normalne zarobki. Za to 12k to naprawdę wysoka pensja jak na nasz kraj.
@IHateMyself

Czy ja wiem czy marnować. Przynajmniej ma się jakąś prywatność ;-)

Ok, wynajem przez 5 lat czy ileś to marnotrawstwo, ale rok dwa w fajnej lokalizacji w centrum miasta z dobrą ceną można jakoś przeżyć. Ciężko mi sobie wyobrazić spotkania tylko w rodzinnym domu nawet jak ma się duży metraż i mieszka w nim mało osób
Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami?


to, ze zarabia mniej od kobiety niekoniecznie jest śmieszne, ale brak ambicji i mieszkanie z rodzicami jest żałosne; skoro teraz widzisz w tym problem, a co gorsza nie ma szans na rozwiązanie tej sytuacji, to z czasem frustracja będzie narastać, aż całkowicie przysłoni zalety partnera... moim zdaniem