Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
  • Odpowiedz
gdzie mozna być głupia kobieta i zarabiać 12k????


@Natsu9: 10 lat w korpo na "tabelkach" - dostajesz awansy przez zasiedzenie, ewentualnie trzeba być towarzyską, żeby menedzment Cię lubił (jak ładna i bez zasad to nawet łatwiej, bo można się ruchnąć z menadżerem na wyjeździe firmowym)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro jest strażakiem to chyba nie można zarzucić mu braku ambicji, poświęca czas by ratować innych, ryzykuje swoje życie. Do takiej pracy nie jest tak łatwo się dostać jak się wielu osobom wydaje. A to że w straży zarabia się przeciętnie to nie jego wina. Z początku przedstawiałaś go jakby całe życie chciał pracować w jakiejś gównopracy. I tak zarabiacie 2-3 razy więcej niz przeciętna para/rodzina w Polsce.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Patrzcie wykopki do czego prowadzi patriarchat. Takie wpisy powinny wam otworzyć oczy na to, że feminizm (nie ten radykalny, z którego na ogół się śmieszkuje, ten liberalny) to jedyna słuszna opcja. Nie jest normalne, że gdy mężczyzna zarabia więcej wszystko jest ok, a gdy to kobieta ma większe zarobki nagle pojawiają sie takie rozkminy z dupy. Co to za różnica??
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dopóki nie napisałaś, że jest strazakiem to chciałem przyznać Ci rację. Jednak wykonuje bardzo specyficzny zawód jakim jest pomoc innym ludziom. Nie znam tej branży, ale raczej nie ma tam łatwej ścieżki awansu i co za tym idzie wzrostu zarobków. Skoro wybrał ten zawód tzn że zrobił to świadomie - pieniądze nie były dla niego raczej motywacją. Ambicja tutaj nie ma nic do rzeczy, bo czego oczekujesz tak naprawdę od
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Praktycznie wszyscy moi znajomi zarabiają więcej od swoich kobiet. Oni mają mieszkania, one z tych mieszkań korzystają, oni mają samochody, one z tych samochodów korzystają.
Sam osobiście też nigdy nie miałem dziewczyny, która miałaby więcej ode mnie.
Mam też kumpla, który 7 lat był z jedną kobietą. On praktycznie stoi stabilnie w miejscu z zarobkami na kwocie 5k
Ona najpierw gównoprace, gównowypłaty, później jakieś studia, staże w końcu zrównała
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli zadajesz takie pytanie będąc z kimś, to już koles przegrał. Teraz tylko czekasz jak małpa na gałęzi aż zawieje wiatr by chwycić się nowej. Żal mi typa, bo nie wie że już jest skreślony, nadejdzie ten dzień gdzie trafi się ten lepszy, ambitniejszy, bogatszy i dynamiczniejszy, i typka kopniesz w dupe bez mrugnięcia okiem.
Od razu daj mu spokój, nie marnuj mu czasu i nerwów. Może znajdzie kogoś
  • Odpowiedz
@IHateMyself marnowal na wynajem? XD. Marnowanie to było by, gdyby to był kaprys nastolatka. Jak dorosły facet mieszka z rodzicami i nie widzi w tym nic złego to coś jest z nim nie tak.
  • Odpowiedz
Poczytalam o wynagrodzeniu strażaków. Jak ktos jest ogarniety to zle nie zarabia po 8-10 latach ok. 4k awansuje na dowodce brygady czy cos takiego. 13 pensja, dodatek mieszkaniowy, dodatek od lat pracy, dodatek od ciezkosci warunkow.

Najczesciej pokazywana jest tylko najnizsza pensja czyli strazak stazysta(2300). Dopiero zaglebiajac sie bardziej mozna ogarnac, ze jak komus sie chce to mozna jednak pensje troche podwyzszyc.

Stawka podstawowa dla lekarzy(stazysta ~2k i strazakow jest taka sama, tylko lekarz ma za soba 6 lat studiow). Dla lekarza rezydenta i strazaka podstawka tez jest podobna 2 500-3 500 netto.
Wszystko co zarabiaja lekarze rezydenci ponad 3 500 to jest 2 czy 3 etat w tych najbardziej niewdziecznych miejscach np. SOR, swiateczne pomoce itd.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a odośnie bycia strarzakiem, to nic nie przeszkadza by zarabiać dobrą kasę, mam znajomego strażaka z którym robię biznesy, i będąc w służbach jest dojście do wielu różnych zyskownych biznesów jeżeli komuś się chce, zwłaszcza w straży gdzie ma się odpoczynek po służbie, lub jak nie ma wyjazdów to można posiedzieć w remizie i coś tam nad biznesem myśleć / pracować.

ja bym mu jakoś zasugerował, jakbym był kobietą
  • Odpowiedz