Wpis z mikrobloga

TL;DR



@frutson: Czy tak ciężko zrozumieć, że emocje bywają - a nawet chciałoby się powiedzieć, że są/powinny być (ale że to serwis opanowany przez ludzi pozornie inteligentnych i wyzutych z emocji, szczęścia) - ważniejsze niż kunszt artystyczny? A podejrzewam, że niewiele książek w życiu @Kinja będzie w stanie wywołać równie silne, jak te czytane w czasach dzieciństwa. Do takich rzeczy się wraca, pamięta się je i zwykle czuje się z nimi
@randomdrop: Dokładnie - ja z Harrym dorastałam. To wspomnienie dzieciństwa i czasów, kiedy jeszcze wszystko było łatwe. To tam jako dziecko uciekałam od problemów, zawsze. Magia ze mną od tamtego czasu była, wciąż jest i zawsze będzie. Dlatego dla mnie ten tatuaż ma duże znaczenie i jest wyjątkowy. I tylko to się liczy. ()

@kvoka: @Emerszz: @przegrany_przegryw: @hacerking: #!$%@? ze oklepane, podoba sie to robisz i masz, jak mnie triggeruje #!$%@? na temat oryginalnosci i niepowtarzalnosci tatuazu.
Pierwotnie tatuaz to zwykla ozdoba, jesli tylko nie kradniesz na zywca nalezacego do kogos wzoru to nie ma problemu, kwestia gustu.
@BzdziagwaLujka: Dermalize.
@Kinja: Technicznie spoczko, minimalne bledy w sztuce zdarzaja sie kazdemu a wcale nie tak latwo pociagnac pelna kreske cienka igla