Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kinja: Ładna dziarka, chociaż widać nierówności. Ale to można łatwo poprawić także nie ma się czym martwić. To, że inni ludzie mają to samo... Cóż, tak jak róże, układy gwiazd, geometryczne liski, wilki i niedźwiedzie, czaszki i wiele innych ¯_(ツ)_/¯ Ja bym sobie tego nie zrobiła, ale to Tobie ma się podobać i według mnie wizualnie jest bardzo fajny. Jeżeli ma do tego dla Ciebie znaczenie to tym lepiej (
@chlopiec_kolejne_drzwi: Mmmm, obrażanie człowieka bez powodu. Lovin’ it. Mimo wszystko, miłego dnia.
@ @NacpanaKislem: Wiesz, jak tak patrzę to też ta folia może trochę zniekształcać obraz, a w razie czego są poprawki. Więc się nie przejmuję. ʕʔ Dziękuję za normalną reakcję. Nie sądziłam, że to aż taka rzadkość.
@unluckysoap: Bo ja nie patrzę na to jak na friendzone, ale jak
@Kinja dziewczyna była miła, zaprzyjaźniła się, więc w wieku dojrzewania dorobił sobie do tego swoje pomysły i uczucia. I nigdy mu nie przeszło, mimo tego że była z kimś innym, że wyszła za mąż, że miała dziecko. XD A potem znęcał się nad dzieckiem, bo było jej i kolesia, którego nie lubił, a który zdobył dziewczynę, którą Snape lubił.
Jako młoda osoba lubiłam Severusa, ale teraz starsza zdaję sprawę, że to po
@unluckysoap: No ale ja nie neguję tego, co napisałeś. :p Masz rację, ale moja racja odnośnie mojego tatuażu jest... moja. Ani lepsza, ani gorsza, ale moja i nią się będę kierować. ʕʔ I to jakie znaczenie nadałm temu tatuażowi jest moje i tyle. xd
@Kinja nie no, oczywiście, to ty wyznaczasz jakie ma znaczenie twój tatuaż, jaka aura i uczucia są kojarzone z tym tatuażem ()
Po prostu mi się zawsze ból dupki włącza, jak sobie myślę, jak z niego robią bohatera XD w ogóle co ta JK, to ja nawet nie XD Przepraszam za te niepotrzebne wywody w tym kontekście, były niekonieczne XD
Harrypotterowe tatuaże bardzo popieram~