Wpis z mikrobloga

Wykopki już by każdego pobili i zrobili porządek.
Ta kobieta to łachudra zwykła i tyle a ten gość to żaden kolega.
Nigdy nie zrozumiem jak można kogoś zdradzić bo to nie jest kwestia własnego sumienia tylko ktoś poświęcił dla nas swój czas. #!$%@? 12lat, jak bardzo trzeba nie mieć do tej osoby szacunku aby coś takiego zrobić.
Ja bym miał problem zaufać kolejnej kobiecie po czymś takim. 12 lat.. Szkoda mi cię
@okurajama: czy mógłbyś chronologicznie opisać co się stało? Bo z wpisu to ciężko wywnioskować.
Piszesz w którymś komentarzu, że przyłapałeś Twojego kolegę z Twoją dziewczyną jak się całowali. To jak zareagowałeś? Przerwałeś im? Patrzyłeś aż skończą?
Skoro im przerwałeś, to jakim cudem Twoja dziewczyna nie pamięta, że coś takiego robiła? Przecież otrzeźwiałaby momentalnie.
Albo brakuje tu informacji albo się to kupy nie trzyma
@okurajama: Ale dlaczego mu napisałeś, że najbardziej zaszkodził twojej kobiecie? Tak jak by to on był wszystkiemu winien, a ona poszkodowana? Chyba najbardziej to swojej żonie zaszkodził, chociaż myślę, że jeżeli byli udanym związkiem to mu wybaczy, szkoda małżeństwa i dzieci by było marnować przez jakiś pocałunek po pijaku (czego też nie pochwalam oczywiście). I w ogóle nie rozumiem sytuacji. Zobaczyłeś przez wizjer jak się całują pod twoim/waszym mieszkaniem, w ogóle
@zexan: ja wszystko przeczytałam i rozumiem to tak, że:
1. Przyszedł kolega pożyczyć hajs. Później wszyscy razem trochę popili.
2. OP gdzieś wyszedł, a wracając zobaczył całującą się różową z kolegą, którzy od siebie odskoczyli i próbowali wmawiać, że to nie to co widział. OP coś tam im musiał nagadać.
3. Kolega natychmiast się zaczął zawijać, zadzwonił po taksówkę, rozowa go miała odprowadzić, OP poszedł do łóżka, ale później podszedł do