Wpis z mikrobloga

169 - 6 - 6 - 7 - 8 = 142

skromne DPD z zeszłego międzyświątecznego tygodnia, a przy okazji rowerowe #podsumowanie2018

Rok 2018 okazał się dla mnie zaskakujący dobry - udało się przejechać dużo więcej kilometrów niż zakładałem, udało się spotkać ponownie z wcześniej poznanymi osobami i poznać kolejnych rowerowych świrów.

I trochę statystyki ;)
przejechane 8368 km (5478 km w zeszłym roku, wzrost o 2890 km, +52%)
przewyższenia 47.500 m (30.600 m w zeszłym roku, wzrost o 16.900 m, +55%)
nowy rekord długości jednorazowej trasy 370 km ( poprawiony o 82 km)
#100km zaliczone 23 razy
#200km zaliczone 5 razy
#300km zaliczone 2 razy
#zaliczgmine zaliczone łącznie 332 gminy, w tym roku 98 gmin

najfajniejsze wyprawy w tym roku:

- wyjazd z #rowerowalodz do Kalisza

- gminobranie @metaxy - przechwycenie ekipy w drodze z Krakowa do Warszawy i później towarzyszenie w okolicach Łodzi. Fajnie było spotkać się z osobami poznanymi rok wcześniej i poznać nowe osoby, a było ich dużo ;) Przy okazji rekordowe 600 km w 2 dni.

- wycieczka w okolicach Suwałk

- wyprawa do przystanku w Nadzieji - spontaniczny wypad, który skończył się 8 osobowym zdjęciem przy najbardziej znanym przystanku na wykopie. Później okazało się, że nowe znajomości się bardzo rozwinęły.

- wyjazd na zaporę Jeziorsko - po raz pierwszy #rowerowalodz w pięcioosobowym składzie

- Rajd Wokół Tatr - niestety w tym roku w ekstremalnych warunkach i nie udało się przejechać całości (ale na przyszły rok też się zapisuję). @38kemor i @stamart dzięki za towarzystwo.

- Tour de Zamki, czyli szlakiem Orlich Gniazd z @Zelazko_MPM do Krakowa - rewelacyjna trasa: ładne widoki, mały ruch i dużo zamków

- wyjazd do Poznania - miała być wspólna wyprawa pod siedzibę wykopu, nawet mój wpis po raz pierwszy pojawił się na głównej stronie wykopu. Niestety ostatecznie wyszła samotna wyprawa :( Dzięki @Zelazko_MPM za towarzystwo na początku trasy i dzięki @kendi za przeprowadzenie przez Poznań - miło było poznać

- wyprawa na Koniec Świata w licznej grupie warszawko-krakowsko-łódzkiej ;)

- wycieczka na ławeczkę z serialu Ranczo - dzięki @edicsson za towarzystwo :)

- największa dziura Europy, czyli bez @metaxy też da się zorganizować wykopową wyprawę - wystarczy @Mortal84 :D

osoby z którymi w tym roku przejechałem wspólnie ponad 200 km - mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem
@Zelazko_MPM 1014 km (14 razy)
@Mortal84 919 km (6 razy)
@edicsson 620 km (4 razy)
@rdza 599 km (4 razy)
@metaxy 490 km (4 razy)
@mosci_K 435 km (3 razy)
@theDOG 433 km (3 razy)
@sim_co 406 km (5 razy)
@cymerek 397 km (3 razy)
@sargento 369 km (4 razy)
@fenter 229 km (2 razy)
@baczy 217 km (1 raz)
@wspodnicynamtb 217 km (1 raz)
@Dewastators 214 km (1 raz)

No i cele na ten rok
- 10.000 km - będzie ciężko głównie ze względu na wolny czas, ale trzeba stawiać sobie ambitne cele
- poprawienie życiówki na przynajmniej 500 km
- zaliczenie w końcu wszystkich gmin w łódzkim
- oczywiście Rajd Wokół Tatr

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i do zobaczenia!

#wykoptribanclub

W tym tygodniu to już 27km!
#rowerowyrownik #ruszlodz

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

radoslaw-szalkowski - 169 - 6 - 6 - 7 - 8 = 142

skromne DPD z zeszłego międzyświąt...

źródło: comment_OvANRyQE8oMjLow4WIFpD94iq3W5hkRc.jpg

Pobierz
  • 11