Wpis z mikrobloga

Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam - błagaj o litość i groź efektem Streisand gdy szykuje się pozew o zniesławienie. I jeszcze te podpieranie się użytkownikami wykopu, a ja też jestem użytkownikiem wykopu i jak dla mnie niech go fundacja puści z torbami.

Prawaki zapamiętajcie to dobrze. Tworzenie zmanipulowanych fake newsów może skończyć się w sądzie więc zastanówcie się czy waszą mamę stać na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #oswiadczeniezdupy #bekazprawakow
lakukaracza_ - Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofi...

źródło: comment_6d0vdaeBAXpcUxCjHWxHqywwmV0bU7nC.jpg

Pobierz
  • 90
@lakukaracza_: tak zmanipulowane jak twój wpis? Jak nigdzie nie napisał o pedofilii, to jakie zniesławienie? Komentujący to co innego i dlatego wypok jak zawsze obsrał zbroję. Mniej wyraziste określenia można uznać za akceptowaną krytykę, a w interesie społecznym leży jakaś "kontrola" nad działaniami różnych organizacji, zwłaszcza w przypadku dzieci. Mityczne wykorzystanie wizerunku, gdzie nie odniósł korzyści materialnych też jest wątpliwe.

@ZaplutyKarzelReakcji: nic takiego nie ma, ale mogą być źle odebrane
widać że ci wychowawcy uwodzili i rozkochiwali w sobie te mlode dziewczyny


@heterodewiant44: stary jesli ty takie rzeczy widzisz po zdjeciach, to zatrudnij sie w policji. Mysle ze bylbys doskonalym detektywem opierajac sie tylko na monitoringu z ulicznych kamer ( )

Powiem ci teraz hit, ponad 20 lat temu jak jezdzilem na kolonie, bardzo popularne byly takie gowno pamietniczki i karteczki, na ktorych dziewczynki wypisywaly swoje
@PurpleHaze glupoty piszesz, bo dzieci, dziewczynki , odczuwają pociag seksualny już od najmłodszych lat, i pisał juz o tym freud. Instytucja ojca jest im w zyciu bardzo potrzebna. Pamietasz jak wyciekly te screeny z dark netu? Pedofile sami pisali jak lgną do nich dziewczynki pozbawione ojca!

Z tego co mowia sondaze i badania to nastolatki coraz wczesniej zaczynają swoje życie seksualne, z drugiej strony dorosły mezczyzna majacy do czynienia z taka mloda
@ZaplutyKarzelReakcji: ale to banować (edukować - marzenie xD) komentujących, a nie znalezisko. Tylko wypok potem by mógł być ciągany po sądach za konkretne straty wizerunkowe, bo takie negatywne zamieszanie może wpłynąć już na wpływy sponsorów. Co pośrednio świadczy o tym, że jednak ktoś by się tam musiał tłumaczyć, czy aby wszystko na pewno jest w porządku na tych warsztatach itp.

@PurpleHaze: o tym właśnie napisałem, ale dobry wychowawca potrafi zapanować