Wpis z mikrobloga

Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam - błagaj o litość i groź efektem Streisand gdy szykuje się pozew o zniesławienie. I jeszcze te podpieranie się użytkownikami wykopu, a ja też jestem użytkownikiem wykopu i jak dla mnie niech go fundacja puści z torbami.

Prawaki zapamiętajcie to dobrze. Tworzenie zmanipulowanych fake newsów może skończyć się w sądzie więc zastanówcie się czy waszą mamę stać na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #oswiadczeniezdupy #bekazprawakow
lakukaracza_ - Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofi...

źródło: comment_6d0vdaeBAXpcUxCjHWxHqywwmV0bU7nC.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Jak patrze na niektóre wpisy na głównej to cieszę się, że ludzie w końcu będą musieli brać odpowiedzialność za to co publikują. Natomiast samej sprawy bym nie bagatelizował. Wiem, że ludzie przede wszystkim triggerują się, bo to Araby i że wiele nauczycieli w szkołach i na koloniach ma luźniejsze relacje z podopiecznymi, ale myślę, że właśnie chodzi o to by być maksymalnie profesjonalnym jako opiekun w kontakcie z dziećmi,
  • Odpowiedz
To urocze jak tęczowe bojówki ochoczo szukają pedofilii w każdym zakamarku KK jednak nie mają problemu z 30 letnimi byczkami obściskującymi i całującymi obce dzieci.
  • Odpowiedz