Wpis z mikrobloga

Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam - błagaj o litość i groź efektem Streisand gdy szykuje się pozew o zniesławienie. I jeszcze te podpieranie się użytkownikami wykopu, a ja też jestem użytkownikiem wykopu i jak dla mnie niech go fundacja puści z torbami.

Prawaki zapamiętajcie to dobrze. Tworzenie zmanipulowanych fake newsów może skończyć się w sądzie więc zastanówcie się czy waszą mamę stać na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #oswiadczeniezdupy #bekazprawakow
lakukaracza_ - Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofi...

źródło: comment_6d0vdaeBAXpcUxCjHWxHqywwmV0bU7nC.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ban ? Niby za co? Bo Ty tak uwazasz? Gowniarstwo jedne tylko by sie straszyło sądami tutaj. Wiecie co to wolnosc wypowiedzi?


@heterodewiant44:

zbanowany za naruszenie regulaminu


Oj niektorzy nigdy nie ogarniaja rzeczywistości
  • Odpowiedz
Opieranie swoich domyslow tylko na tym co te dziewczyny wypisywaly, badz jak opisywaly tych gosci, to jest cholernie kruchy lod, po ktorym przetoczyl sie wlasnie taran afery.

Nie odnosze sie do zadnych innych elementow, bo nie mnie to oceniac. Pisze tylko i wylacznie o dorabianiu cholera wie czego, do wpisow ledwo-nastolatek w jakichs pamietniczkach i tekstach na FB.


@PurpleHaze: A były tam tylko wpisy czy 30 letni typ całujący jakieś
  • Odpowiedz
@ediz4: kolego chyba zapomniales, ze ja z toba nie dyskutuje, wlasnie ze wzgledu na tego typu twoje wpisy, w ktorych udowadniasz ze czytanie, a czytanie ze zrozumieniem, to sa czesto dwie rozne sprawy.

Jasno i najwyrazniej jak sie tylko dalo napisalem, ze odnosze sie tylko i wylacznie do podnoszenia argumentu, ze ktoras cos napisala na fb/w mailu/gdziekolwiek indziej. Nie komentuje i nie odnosze sie do zdjec i filmikow, bo ich
  • Odpowiedz
kolego chyba zapomniales, ze ja z toba nie dyskutuje, wlasnie ze wzgledu na tego typu twoje wpisy, w ktorych udowadniasz ze czytanie, a czytanie ze zrozumieniem, to sa czesto dwie rozne sprawy.


@PurpleHaze: Usprawiedliwianie przegranych dyskusji w taki sposób to też wyjście.

Jasno i najwyrazniej jak sie tylko dalo napisalem, ze odnosze sie tylko i wylacznie do podnoszenia argumentu, ze ktoras cos napisala na fb/w mailu czy gdziekolwiek indziej. Nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@lakukaracza_: przecież ta sprawa jest do wygrania przez tego typa xd czego oni się srają tak xd a ty kolego wstaw może jakieś dowody na potwierdzenie tego że gościu mówił że fundacja szerzy pedo bo póki co to sam manipulujesz i organizujesz witch hunty
  • Odpowiedz
Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam


@lakukaracza_:
Co to znaczy "sugerujące"? xD Jak dla mnie to koleś zwrócił słuszną uwagę, że na niektórych z tych zdjęć, te dzieciaki znajdują się w takich sytuacjach, w jakich bym nie chciał, aby znalazło się moje własne dziecko. Oskarżenia o poważne przestępstwa na podstawie tych zdjęć to absurd, ale to, co na nich widać jest, łagodnie rzecz ujmując, odrobinę
  • Odpowiedz
Co to znaczy "sugerujące"? xD Jak dla mnie to koleś zwrócił słuszną uwagę, że na niektórych z tych zdjęć, te dzieciaki znajdują się w takich sytuacjach, w jakich bym nie chciał, aby znalazło się moje własne dziecko. Oskarżenia o poważne przestępstwa na podstawie tych zdjęć to absurd, ale to, co na nich widać jest, łagodnie rzecz ujmując, odrobinę niesmaczne i ktoś na to powinien zwrócić uwagę.


@Flypho: gdzie? linki cokolwiek?
  • Odpowiedz
Usprawiedliwianie przegranych dyskusji w taki sposób to też wyjście.


@ediz4: nie, po prostu pamietam przepychanki z toba i wiem, ze w pewnym momencie odpuszczam, bo tylko idiota kopalby sie z koniem.

Czekaj, czekaj. Czyli wyciągnąłeś jeden aspekt sprawy, obaliłeś go i na tej podstawie
  • Odpowiedz