Wpis z mikrobloga

Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofilię i szerzy islam - błagaj o litość i groź efektem Streisand gdy szykuje się pozew o zniesławienie. I jeszcze te podpieranie się użytkownikami wykopu, a ja też jestem użytkownikiem wykopu i jak dla mnie niech go fundacja puści z torbami.

Prawaki zapamiętajcie to dobrze. Tworzenie zmanipulowanych fake newsów może skończyć się w sądzie więc zastanówcie się czy waszą mamę stać na to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #oswiadczeniezdupy #bekazprawakow
Pobierz lakukaracza_ - Zrób zmanipulowane znalezisko sugerujące, że fundacja propaguje pedofi...
źródło: comment_6d0vdaeBAXpcUxCjHWxHqywwmV0bU7nC.jpg
  • 90
@heterodewiant44: ale ja sie z tym nie kloce, ze tak jest. Natomiast dla mnie podnoszenie jako argument, ze ktoras cos napisala, ze zostawia otwarte okno, ze zakochana itd to bzdura.

Ale z tym:

Nawet jesli podchodzi do ciebie taka dziewczynka i chce sie przytulić to nalezy ten gest odrzucić, trzymać ja na dystans, a już na pewno nie pozwolić sobie robic zdjec i publikowac ich w internecie!


Sie kompletnie nie zgadzam.
@ZaplutyKarzelReakcji: za przestępstwa jak podżeganie do nienawiści na tle etnicznym, nakłanianie do samobójstwa itp., to już są wyroki. Z FB całkiem sporo, tutaj pewnie mniej, ale czymś się już moderacja chyba chwaliła. Z kolei za zniesławienie nie ściga się z urzędu, a to jeszcze potem trzeba udowodnić, tak samo te bzdury o wizerunku, których nikt nie pptrafi sprecyzować. ¯\_(ツ)_/¯