Wpis z mikrobloga

Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
Ok. popłakałem to wyku***.
Elo
Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

#gorzkiezale #zalesie #wykop
  • 195
  • Odpowiedz
Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.?


@posuck: Gdyby odtrącało, to te tagi nie byłyby najpopularniejsze. Smutny fakt jest taki, że takie rzeczy generują ruch, a nie wytracają.
  • Odpowiedz
@posuck ja mam konto parę miesięcy i jak widziałem te wpisy jak u dzieci z podstawówki to miałem ochotę je odrazu usunąć, wtedy odkrylem, se mogę banować tagi i się cieszę, bo gówno mnie patola, godlewskie inne badziewia obchodzą
  • Odpowiedz
@posuck niestety nawet po czarnolistowaniu wykop to taki upośledzony kuzyn Reddita. Problem jest chyba w konstrukcji tego portalu. Na Reddicie mamy kanały tematyczne, sami decydujemy co obserwujemy. Każdy subreddit ma swoje zasady i modów. Zasady jak nie obrażanie innych, nie pisanie w kółko tych samych postów, nie dawanie porad medycznych albo nie wypowiadanie się temat zdrowia psychicznego jeśli nie jesteś specjalistą, nie przeklinanie, nie wrzucanie treści NSFW. Itp. Ty się musisz
  • Odpowiedz
@posuck: JA nie mam na czarnolisto nic i teraz UWAGA. Patostreamerów NIGDZIE nie widzę, a cycki raz na 10 wpisów mi nie przeszkadzają, szczególnie że są 18+ jak jesteś niezalogowany. Szukasz problemu na siłę :) Mirkoblog jest jaki jest i wielu ludzi jak tu wejdzie to odwróci się z obrażoną miną, bo dla nich to nie do pomyślenia żeby o niektórych rzeczach w ogóle mówić, ale content jest taki, na
  • Odpowiedz
Białek ma #!$%@? na content jego dziecka zwanego wykopem póki hajs nabijaja wyświetlenia z patostreamów, co ciekawe w środowisku social media słowo "wykop" jest żartem i w całej karierze w "branży" nie słyszałem nigdy żeby ktokolwiek rozważał na poważnie wrzucenie tu jakiegokolwiek contentu reklamowego XD taki oto "prestiż" tego portalu, że profesjonaliści nie biorą go pod uwagę jako narzędzie dzięki ktoremu teoretycznie wypok mógłby najwięcej zarabiać XD
  • Odpowiedz
@posuck: Musiałaby powstać nowa wersja wykopu, tym razem na zasadzie strimów (oznaczasz jakie kanały/subreddity chciałbyś obserwować i tylko to widzisz, a nie widzisz fanów cycuszków), np. stripok (strim-wypok), gdzie musiałaby przemigrować większość ludzi która chciałaby tworzyć content a nie junk.
A to automatycznie oznaczałoby że oryginalny wykop zostałby zdegradowany do 4chana

Takie próby już były, nie jestem pewien tylko dlaczego upadały (1 to programista maniak, 2 to zanik zainteresowania)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@posuck: Patostreamerzy, karaczany, komuniści i Antifa pod tagiem #antykapitalizm , coraz mniej wartościowych użytkowników do obserwowania (hmmm ciekawe dlaczego) ciągle szkalowanie katoli, matek, lewactwa.
Przegrywy które wymyślają jakieś bzdurne teorie.

Jestem tu parę lat i jeszcze dwa lata temu starałem się nie mieć czarnej listy. Potem przyszły patostreamy (przy tym inwazja z Blipa to nic) karaczany, tagu autorskie nsfw (dzbany) komuniści i coraz mniej normalnych użytkowników.

Wykopie, nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jej_czarne_oczy:

Ja na przykład siedzę tu głównie z przyzwyczajenia, z nawyku ale staram od niedawna się to ogarniczać (już usunięta apka z telefonu), ponieważ ciekawy kontent trafia się bardzo rzadko a nawet jak już znajdziesz przykładowo jakiś tag, którego kontent ci się spodoba to i tak masz ograniczone możliwości - chociażby nie posortujesz go i oglądasz wszystko tak jak leci (już pomijając opcje 'najlepsze' bo to raczej nie o to
  • Odpowiedz