Wpis z mikrobloga

Relacja matki, której siłą, pod przymusem i w tajemnicy zaszczepiono dziecko, które W OGÓLE nie powinno być szczepione!!! W Polsce robi się to nagminnie, no może jeszcze w Bułgarii bo to jedyne dwa kraje, gdzie szczepi się dzieci w 1 dobie życia. Jak widać wrodzone zapalenie płuc nie jest przeciwskazaniem do szczepienia dla niektórych chorych ludzi, pracujących w służbie zdrowia. Takich przypadków jest wiele, dzień jak co dzień w bananowej republice.

#szczepienia #antyszczepionkowcy #madki #bekazpodludzi #medycyna #bekazantyszczepionkowcow
cclegane - Relacja matki, której siłą, pod przymusem i w tajemnicy zaszczepiono dziec...
  • 58
@paziu: A kto miałby niby zrobić takie statystyki? Żartujesz sobie? Przecież to są błędy w sztuce lekarskiej. Ja znam wielu rodziców, wielu powtarza podobne historie + moje własne doświadczenia. Myślisz, że ja tak sobie pewnego dnia pomyślałem, że "o ! od dziś będę antyszczepionkowcem?". Wystarczy że choć raz zetkniesz się z tym chorym systemem, żeby wyrobić sobie o nim zdanie.
@cclegane: Mówisz jakby to był jakiś spisek, a prawda jest taka że na lekarzu za jego błędy spoczywa odpowiedzialność karna
http://www.gandalf.com.pl/files/products/texts/322444.pdf
I nie można przez błędy pojedynczych osób postrzegać całego systemu szczepień.

A badania są prowadzone oto przykład z 2016

http://pediatrics.aappublications.org/content/137/3/e20152970

Więc radzę poczytać rzeczowe publikacje zanim zacznie się wypowiadać na temat
@Dildago: No ma bo gdyby istniało w Polsce grono lekarzy i naukowców, którym naprawdę zależałoby na poprawie tego systemu to już dawno postulowaliby zniesienie szczepień w 1 dobie czy większy nadzór nad kwalifikacją do szczepienia. A co słyszymy ze strony większości lekarzy, MZ i Sanepidu? - szczepionki są cudowne, wybraliśmy najlepsze, nasz system jest pozbawiony wad a rodzice, którym dzieci zmarły po szczepieniu w 1 dobie to debile i antyszczepy.
W Polsce robi się to nagminnie

Ja znam wielu rodziców, wielu powtarza podobne historie + moje własne doświadczenia.


@cclegane: Patrz, a na podstawie swoich osobistych doświadczeń stwierdzam, że w Polsce nie szczepi się dzieci z wrodzonym zapaleniem płuc dopóki nie wyzdrowieją. Szok i niedowierzanie, tysiące pytań bez odpowiedzi. Czyje osobiste doświadczenia mają większą wartość - moje czy Twoje? Pomijając oczywiście, że osobiste doświadczenia tak na prawdę nie mają znaczenia jeśli chodzi
@Doriel: A czy ja gdziekolwiek napisałem, że wszyscy lekarze to spadkobiercy Mengele i nie ma dobrych placówek? Przecież gdyby tak było to nikt by nie szczepił. Natomiast wiara w to, że patologii nie ma i że patologia to rzadkość jest delikatnie mówiąc naiwna. Nadal twierdzę, że w Polsce robi się to nagminnie i nie mówię tylko o wrodzonym zapaleniu płuc ale także o zaburzeniach metabolizmu, zbyt dużym napięciu mięśniowym czy zaburzeniach
@Dildago: Nie słyszałem, żeby w Szwajcarii czy w Niemczech szpitale masowo zarażały noworodki wzw-b. To typowo polskie dziwactwo takie samo jak zabieg Credego dla wszystkich dzieci. Idiotyzm połączony z korupcją bo przecież trzeba było przejąć pałeczkę po Brazylii jako światowego śmietnika niechcianej BCG czy innych wspaniałych szczepionek.
@cclegane: @cclegane: tak sobie i myślę czasami o was tumanach. Weźmiesz statystyki śmiertelności dzieci, długości życia itd. I się okazuje że jakoś to się dziwnie koreluje z rozwojem medycyny(w tym wprowadzeniem szczepień). To że dziś ogólnie można dożyć 60-tki to zasługa medycyny. Czytam te twoje komentarze o własnych doświadczeniach, czytam te komentarze pod tym filmikiem. I stwierdzam że w tym kraju mieszkają debile. Albo inaczej zastanawiam się czy należymy do
Ja znam wielu rodziców, wielu powtarza podobne historie + moje własne doświadczenia

@cclegane: jezeli obracasz sie w stopnopowskim circlejerku, to wcale nie dziwi mnie, ze spotykasz sie z wieloma "takimi" przypadkami. tak samo jak na foliarskich spotkaniach nagle sie okaze, ze prawie kazdy jest podsluchiwany przez obca agenture, nawet jezeli jest jedynie wlascicielem warzywniaka. ja nie obracam sie w srodowisku zwolennikow partii rzadzacej, w zwiazku z tym moge powiedziec, ze znam
@Dildago: Dopóki trzyma się procedur to jest kryty. Może zabić pacjenta procedurami i jest kryty.

Patrz, a na podstawie swoich osobistych doświadczeń stwierdzam, że w Polsce nie szczepi się dzieci z wrodzonym zapaleniem płuc dopóki nie wyzdrowieją.


@Doriel:

Patrz, a na podstawie swoich osobistych doświadczeń stwierdzam, że w Polsce nie szczepi się dzieci z wrodzonym zapaleniem płuc dopóki nie wyzdrowieją.


Oooo, to powiedz, jak lekarze w pierwszej dobie diagnozują wrodzone