Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: nie wiedziałam z początku jaki to zabieg - myślałam, że podniosła wyżej głowę. Jeżeli nie, to jak dla mnie efekt spoko. W sensie, pewnie zdaje sobie sprawę, że miss to nigdy nie zostanie, ale gdybym tak wyglądała, to też wolałabym mieć szyję jak na "po zabiegu". Antyreklama to raczej nie jest, bo wiadomo, że z tak krótkiej szyi nie zrobią nagle łabędziej.
@Siley hmmm to chyba przy takim zużyciu musiała by jeść puszke tunczyka i jedno jablko dziennie... Pewnie ma zaburzona cala gospodarkę hormonalną przez swoj tryb życia
ogarnij się, chwila szukania i babka choruje na wrodzona łamliwosc kości, ale próbuje coś robić ze swoim życiem, a ty wstawiasz to tu, żeby ją obśmiać, przykre. I moim zdaniem wygląda ładniej po i fajnie, jak ja to uszczęśliwia to super.

@superloginbulwo: oglądam ją już kilka ładnych lat. Trzeba jeszcze wspomnieć, że Bogusia jest osobą infantylną, roszczeniową i niesympatyczną. Przynajmniej takie sprawia wrażenie na swoich vlogach. Na przykład ostatnio narzekała, że
@SalParadise: nie mam pojęcia kim ona jest, znalazłam ja po wpisaniu tytułu filmiku ze screena. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, w żaden sposób jej nie wywyższam, masz prawo nie lubić kogoś niepełnosprawnego, bo dlaczego by nie, ale co innego Twoja opinia, nie lubisz jej za to, za to i za tamto i masz prawo, a co innego to co zrobił OP czyli wstawienie zdjęcia typowo, żeby ją wyśmiać. Zacznijmy się
@Siley waga nie ma nic do zapotrzebowania kalorycznego, liczy sie ilosc ruchu + metabolizm (spanie, oddychanie, sranie( ͡ ͜ʖ ͡) ale nie jestem lekarzem wiec moge sie mylic
@tunia86: Bardzo uproszczony wzór na zapotrzebowanie kaloryczne to waga * 24 * współczynnik aktywności fizycznej. Nawet na logikezapotrzebowanie kaloryczne zależy też od wagi - przecież większa osoba potrzebuje więcej energii na ,,czynności życiowe''
@rdza: dla wiekszosci wykopkow to wszyscy ludzie poniżej 8/10, szczęśliwego związku i dochodu minimum 6k netto, powinni to robić, ale czemu sami się do tego nie stosują? nobody kno( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lake_Titikaka: ta kobieta jest wybitnie dziwna, rozumiem problem niepełnosprawności, no ale żeby wjeżdżać w ludzi wózkiem w kolejce do restauracji? Sytuacja z dzisiaj - wielka Pani blogerka przyszła na śniadanie do knajpy i z impetem zaczęła przepychać się do wejścia. Anyway, na żywo i tak wygląda identycznie jak wersja po lewej.