Wpis z mikrobloga

@pieknylowca: mistrzu, a co ma w reklamie napisac firma ktora oferuje przewozy samochodowe?
Ze posiadanie samochodu to spoko i super, ale jednak wez bolta?

Tag #bekazlewactwa to powoli zamienia sie w siedlisko odklejencow, ktorzy wszedzi spisek wietrza. I oczywiscie za wszystkim stoja rz... tfu lewaki. Tylko teraz juz nie soros a schwab.
Ciekawe ile zaplacili boltowi za ten przekaz.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: czej, aplikacja służąca do zamawiania taksówek reklamuje, że bez samochodu żyje się lepiej? xD Czy tam coś innego jeszcze w tym bolcie idzie zamówić, nie wiem, rower na przykład?
  • Odpowiedz
@pieknylowca: no cóż racja w mieście wojewódzkim jest komunikacja i wgl ale na wsiach nie masz samochodu to nie masz pracy, żucia, znajomych, dziewczyny/chłopaka...
  • Odpowiedz
"Bez samochodu żyje się lepiej" - ciekawe gdzie?


@pieknylowca: w miastach z dobrą komunikacją miejską, w PL jedynym miastem ze średnią komunikacją jest Warszawa i niej brak samochodu ma w niektórych przypadkach sens, reszta miast ma złą albo tragiczną, wsie nie mają jej wcale, PKS co godzinę nie jest komunikacją.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: ponad rok temu kupiłem swój 1 samochód i życie jest o wiele prostsze, zrobić większe zakupy albo pojechać na siłownię po pracy to żaden problem, zabrać kogoś na lotnisko albo do lekarza też nie. To jest rzecz która daje wolność.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Ja uważam że nawet w Warszawie auto jest przydatne. Podziękuję za jazdę z jakimś szemranym ciapakiem co nie wiadomo czy ma w ogóle prawko. Znajoma mówiła, że miała już kilka razy sytuacje jak bolciarz nie chciał jej wypuścić dopóki nie da mu do siebie jakiegoś kontaktu. Poza tym ich styl jazdy też pozostawia wiele do życzenia.
  • Odpowiedz