Wpis z mikrobloga

@Lake_Titikaka: nie wiedziałam z początku jaki to zabieg - myślałam, że podniosła wyżej głowę. Jeżeli nie, to jak dla mnie efekt spoko. W sensie, pewnie zdaje sobie sprawę, że miss to nigdy nie zostanie, ale gdybym tak wyglądała, to też wolałabym mieć szyję jak na "po zabiegu". Antyreklama to raczej nie jest, bo wiadomo, że z tak krótkiej szyi nie zrobią nagle łabędziej.
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: ogarnij się, chwila szukania i babka choruje na wrodzona łamliwosc kości, ale próbuje coś robić ze swoim życiem, a ty wstawiasz to tu, żeby ją obśmiać, przykre. I moim zdaniem wygląda ładniej po i fajnie, jak ja to uszczęśliwia to super.
  • Odpowiedz
@Siley hmmm to chyba przy takim zużyciu musiała by jeść puszke tunczyka i jedno jablko dziennie... Pewnie ma zaburzona cala gospodarkę hormonalną przez swoj tryb życia
  • Odpowiedz
@tunia86: mam jednego znajomego, ktory na to samo choruje, spedzil pol zycia w szpitalach, teraz jeździ na wózku inwalidzkim, ale nie jest i nigdy nie był gruby. Mniejsza aktywność = mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Powinna przestać rozpychać żołądek i tyle.
  • Odpowiedz
ogarnij się, chwila szukania i babka choruje na wrodzona łamliwosc kości, ale próbuje coś robić ze swoim życiem, a ty wstawiasz to tu, żeby ją obśmiać, przykre. I moim zdaniem wygląda ładniej po i fajnie, jak ja to uszczęśliwia to super.

@superloginbulwo: oglądam ją już kilka ładnych lat. Trzeba jeszcze wspomnieć, że Bogusia jest osobą infantylną, roszczeniową i niesympatyczną. Przynajmniej takie sprawia wrażenie na swoich vlogach. Na przykład ostatnio narzekała, że
  • Odpowiedz
@SalParadise: nie mam pojęcia kim ona jest, znalazłam ja po wpisaniu tytułu filmiku ze screena. Jak najbardziej się z Tobą zgadzam, w żaden sposób jej nie wywyższam, masz prawo nie lubić kogoś niepełnosprawnego, bo dlaczego by nie, ale co innego Twoja opinia, nie lubisz jej za to, za to i za tamto i masz prawo, a co innego to co zrobił OP czyli wstawienie zdjęcia typowo, żeby ją wyśmiać. Zacznijmy się
  • Odpowiedz
@tunia86: Nie przesadzajmy, przecież nie mówię tu o diecie 1k kalorii, tylko odjęciu trochę od dziennego zapotrzebowania. Wystarczy wyeliminować niezdrową żywność i te kalorie nie lecą już tak szybko. Jakaś alternatywa dla zażarcia się na śmierć.
  • Odpowiedz
@Siley: zasadniczo masz rację, wręcz by było wskazane, żeby schudła, ale jestem sobie w stanie wyobrazić jak przy tej chorobie to może być ciężkie i ogólnie jak musi być przerąbane chorując na to, nie sądzę że dodatkowo potrzeba kogoś dobijać obśmiewając go tu
  • Odpowiedz
@Siley a jakie jest jej dzienne zapotrzebowanie? 1200-1400? Skoro się nie rusza... Nie wiem, nie znam jej, nie oceniam. Przy takiej chorobie nasze codzienne problemy to nic.
  • Odpowiedz
@Siley waga nie ma nic do zapotrzebowania kalorycznego, liczy sie ilosc ruchu + metabolizm (spanie, oddychanie, sranie( ͡ ͜ʖ ͡) ale nie jestem lekarzem wiec moge sie mylic
  • Odpowiedz