Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #!$%@? to nawet nie wiecie. Szukam sobie przepisu na naleśniki, bo mam ochotę. No i wchodzę w google, wpisuję

przepis na naleśniki

I co?
Gówno. Każda strona, czy to aniasmaży.peel czy inne #!$%@?.com podaje składniki w szklankach, filiżankach, łyżkach, łyżeczkach no #!$%@?. Ja rozumiem, że w prlu wszyscy mieli takie same szklanki, ale ja np. mam szklankę 470ml i skąd mam wiedzieć jaką ma autorka przepisu. No i na koniec mnie niszczy:

szczypta

Czyli #!$%@? ile tępa dzido.

Ahh już mi lepiej.

ps. ma ktoś przepis na naleśniki?

#pytanie #gotujzwykopem #jedzenie
  • 123
  • Odpowiedz
@Sofa no to jest materiał na paste
"przepis na naleśniki
I co?
Gówno. Każda strona, czy to aniasmaży.peel czy inne #!$%@?.com podaje składniki w szklankach, filiżankach, łyżkach, łyżeczkach no #!$%@?. Ja rozumiem, że w prlu wszyscy mieli takie same szklanki, ale ja np. mam szklankę 470ml i skąd mam wiedzieć jaką ma autorka przepisu. No i na koniec mnie niszczy:

szczypta
Czyli #!$%@? ile tępa dzido."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miken1200: ludzie z reguły w domu mają 250ml albo 330ml, te są najbardziej popularne, dlatego napisałem ~300ml. Nie ma różnicy jakiego użyje, ważne żeby proporcje mleka i mąki były 1:1 :)
  • Odpowiedz
@Sofa skoro do wszystkich składników będziesz używać tej samej szklanki to co za różnica ile na ml Twoja a ile autora przepisu? Proporcja ta sama. Użyj trochę mózgu.
  • Odpowiedz
@Sofa: chyba szklanka to 250 ml, ale skoro masz jakąś określoną szklankę, to relatywnie przepis będzie się zgadzał, bo pół szklanki to pół szklanki, a dwie to dwie... W kuchni, to trzeba tez trochę intuicji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz