Wpis z mikrobloga

chce sie przejechac obejrzec ta sztuke:
https://www.olx.pl/oferta/ktm-sxf-250-CID5-IDtcmcZ.html

jesli sie uda zejsc kilka stowek to cena chyba bedzie sensowna. na co zwracac szczegolna uwage? wiadomo, sluchanie pracy silnika, ogolny stan ramy/zawieszenia, luzy na wahaczu, stan napedu. nigdy nie mialem crossa wiec sie troche cykam, ze kupie bubla a nie mam bardzo kontaktu ze specjalistami konkretnie od mx.
te KTMy z tego roku nie mialy problemow z zaworami? na ile czasu amatorskiej jazdy starczy ta tylna opona?
wolam @Varien @aniewiemjaki @Messix @incognito_man bo mi pomagaliscie wczesniej :P
#motocykle #enduro #ktm #motocross
  • 9
  • Odpowiedz
@klamkaodokna: ktm nie mial problemu z zaworami, wszystko to eksploatacja. Nie wiem czy w tym roczniku byly jeszcze stalowe czy juz tytany, ale widze dwa walki wiec chyba tytan. Opona smiec, wiadomo jak bedziesz sobie pyrkal po polnych drogach to i rok pojezdzisz, ale jak jakies podjazdy czy tor to od razu do wymiany, przednia tez
  • Odpowiedz
@Messix: @klamkaodokna: do tego
Dosc mocno pordzewialy, troche zmeczony. Sporo srub jakos z dupy np ta od kopki, nieoryginalne. Wlasciciel raczej z tych patenciorzy i mirkow napraw, pewno w srodku tez tak robil na #!$%@?. Do tego wiocha i teren lekko pagorkowaty wiec moglo byc katowane. Uwazej
  • Odpowiedz
@klamkaodokna wyglada na ok stan tak jak pisze Messix tyl do wyrzucania, bo nawet na trawie Cie slizgnie. Niewiem czy nie przednia zebatka też nie jest za cieka ale to 50zl. Nie mialem styczności z 4t więc niewiem co sie tam lubiało sypać, ale zwrócił bym uwage na skrzynie, czy biegi nie wypadają itp. Na sprzęgło czy nie ślizga, czy lagi nie ciekną zapytać go jeszcze kiedy je serwisował bo za serwis
  • Odpowiedz
@klamkaodokna dobra cena ,ale na pewno będzie coś do roboty. Zapytaj czy była wymiana korbowodu, to jednak spory koszt. To jest wyczyn więc co chwilę będzie się coś psuć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Messix: @aniewiemjaki: @jaceks653: sorry, ze dupe znowu zawracam! ale ten tez jest blisko i pewnie pojade w weekend obejrzec obydwa:

https://www.olx.pl/oferta/ktm-sxf-250-jezdzony-amatorsko-yz-yzf-sx-kx-kxf-enduro-ktm-sxf-CID5-IDvwO5D.html#0c89058aac

opony do #!$%@?, wiadomo - ale cena tez spoko jak sie uda cos zbic. Wy widzicie wiecej niz ja po samym ogloszeniu wiec jakbyscie mogli jeszcze na niego rzucic okiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz