Wpis z mikrobloga

@27er: Dalej nie rozumiesz. Nie mam nic przeciwko pasjonowaniu się czymkolwiek, każdy potrzebuje odskoczni od obowiązków bo można zwariować. Ale czy zrobisz z marki samolotu wyznacznik czegokolwiek? Samoloty to słabszy przykład bo rzadko prywatni konsumenci je kupują. Ale samochód, zrobisz z samochodu religie? Będziesz przekonywał że Seat jest lepszy od BMW bo kupiłeś Seata? Będziesz dumny z jakiejś marki ponieważ jest to marka? Popatrz na takie BMW, będzie robiło piękne reklamy
@rafalek_marynarz na fejsbukowej grupie Alfy Romeo ludzie wrzucają foty randomowej Alfy spotkanej na ulicy/parkingu. Tak, zdjęcia gruza za 5k zł z pytaniem w stylu - "czyja ta ślicznotka", albo "pozdrawiam właściciela, odezwij się jak tu jesteś". Ostatnio pytałem nawet o to jednego wykopka, który wrzucił pod alfowy tag starą 166 na światłach...
Dalej nie rozumiesz

@butelkaznakretka:
Doskonale rozumiem twój ból dupy, ale nie masz racji.

Będziesz przekonywał że Seat jest lepszy od BMW bo kupiłeś Seata?

@butelkaznakretka:
Samochody to nie religia, nie żaden wyznacznik, to ty sobie tak wmawiasz. I choć dziwie się, że ktoś wybrał sobie Seata, ale nie dziwie się, że ktoś lubi takie marki jak Alfa, Ferrari czy Merc itp., bo za tym stoi cała historia motoryzacji, którą ktoś
można lubić jakiś tam model czy modele ok.Ale #!$%@? jak widzę fanów (wielkich fanów) aut za 5k to mnie #!$%@? strzela xd


@rafalek_marynarz: Gdize masz na zdjeciu auto za 5k? Zobacz jak konsumpcjonizm zryl ci mozg, ze dyktujesz jakies progi cenowe. Auta nie sa tanie, bo sa zle, tylko dlatego, ze jest ich duzo. Spadnie ilość to i cena wzrosnie i wtedy juz bedzie można sie jarac?
@rraaddeekk: Mimo wszystko X-Type ma więcej wspólnych cech z Mondeo, ale w S też sporo naleciałości się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@rafalek_marynarz: Dlatego rzadko jeżdżę na jakieś zloty marki Jaguar. Fakt, sporo tam jest wyjątkowych aut, ale dużo ludzi przyjeżdża tam jakimś zaniedbanym wrakiem i myślą, że wystarczy logo na masce...
Mój staruszek kosztował kiedyś całkiem sporo, a teraz jest wart paczkę fajek i trochę