Wpis z mikrobloga

@rafalek_marynarz: rak bo? Ludzie co wy macie ze każdego musicie sie czepiać? Rak to by był jak by ojciec #!$%@? a dziecko obsrane z gola dupa latało. Jakaś tam pasje maja wspólna i dobrze lepiej robić coś niż nic. Jak stare baby, niedługo w dupę ludziom będą niektórzy zaglądać i krytykować co jedli.
  • Odpowiedz
Beke można za to toczyć z ideologii jakie ktoś doczepia do takich zachowań.

@skitteles: a #!$%@? się do tego, że ktoś lubi daną markę i nosi koszulki to nie jest bóldupizmem? xD I #!$%@? ideologii do tego, że ktoś nosi koszulkę jaką chce? xD #!$%@? się w głowę bando zakompleksionych januszy i grażyn. Od czytania waszych komentarzy tutaj można dostać raka bardziej niż od zdjęcia ojca z synem...
  • Odpowiedz
to nie jest bóldupizm... o co niby? O auto za 5k ;)

@skitteles: i z tego co widzę na zdjęciu po wydechu auta to może być wersja 180KM+, więc nie takie 5k, bo za 5k to nawet ze złomu się takiego nie kupi. Jak w tym kraju ma być dobrze jak większość to zwykli idioci mający własne zdanie takie jak inni w danym momencie bo sami nie potrafią go mieć xD
  • Odpowiedz
@rafalek_marynarz: Też czasami kisne xD. Nie no ja rozumiem, że można powiedzieć, że ten samochód i ten jest dobrze wykonany, że przyjemnie się nim jeździ itd. ale bycie psychofanem i brandzlowanie się do marek samochodów to jest po prostu żenua.

Nie wiem czy zauważyliście, ale przeważnie tak bywa, że to właśnie sebixy i mateusze, których stać na gruzy za 5k-10k właśnie #!$%@?ą taki szajz. Oblepiają swoje samochody jakimiś gunwo nalypkami, aby
  • Odpowiedz
@rafalek_marynarz: @butelkaznakretka: @Prokurator1990: @Rafaell: @Prokurator1990: @haker_proker: @phild: @phild: i reszta dzbanów: Ja #!$%@?. Gościu lubi swoje auto i kupił sobie i synkowi koszulki z jego logiem. Tyle. Nie ma w tym nic złego ani rakogennego, tutaj może nawet nie chodzi o markę tego auta, po prostu chciał mieć coś wspólnego z synem. A wykopkom pękają stulejka #!$%@? z tego powodu. Wyjmijcie kije z dupy
  • Odpowiedz
a jego fura to dzadkowuz z rajchu za 1k € który jest seryjna wersja xD

@ravau: jak już pisałem, możliwe, że jest to wersja 180KM+. I nie, nie da się nawet w tej kwocie kupić normalnego leona, zadbany kosztuje znacznie więcej. A już wersja 180KM+ znacznie więcej. Zakompleksione janusze xD
  • Odpowiedz