Wpis z mikrobloga

@Invisible_Spirit: tak jest na każdym forum xD i na każdym zlocie... lizanie po jajach i podniecanie się swoimi autami, nawet jeśli to model z 99r w ładnym stanie, to on nie jest ładny, on jest boski, najlepszy i jedyny, drugiego nie ma, nie spotkasz, itd itp :P

Gdy byłem 10 lat młodszy sam to przerobiłem, ale już wtedy ogarniam że nie jest to normalne, gdy podczas rozmowy użytkowników samochodów marki xxxx
@SpokojnyPan to nie jest bóldupizm... o co niby? O auto za 5k ;)
Niech sobie jeździ czym tam chce :) stać to na takie to niech ma.
Pewnie gdyby miał większy hajs to jeździłby passatem albo skoda z rocznika 2016+
Beke można za to toczyć z ideologii jakie ktoś doczepia do takich zachowań.
I tyczy się to wszystkiego. Na przykład doskonale widać to na przykładzie kierowców ciężarówki. Mają #!$%@? gównoprace A wymyślają
@skitteles: porównanie fanboji marek do klubów piłkarskich trafne xD jak widzę tych Sebastianów z gadżetami "rucham chorzuw" to leże i kwicze. "Klub piłkarski" który nic nie gra, wewnątrz dzieją się jaja jak niewiem co, zadłużenia, przekręty, itd itp ale debil jeden z drugim kupuję czapeczkę, bluzę i smycz, i krzyczy NIEBIESKIE GUWNO! xD
(OLalbym temat, bo póki mnie nie dotyczy, niech tak sobie robią, zajawka jak każda inna, hobby, ale jak