Wpis z mikrobloga

@rafalek_marynarz: Zauważam że schemat u tych ludzi zawsze jest ten sam:
- bojowka Seata,
- nabite 1500 100 900 komentarzy na forum marki
- organizator spotów pod centrum handlowym.
- W moim sercu tylko SEAT NAJLEPSZA MARKA!
- szwagier dzwonii i mówi że ma na handel
  • Odpowiedz
Ale #!$%@? jak widzę fanów (wielkich fanów) aut za 5k to mnie #!$%@? strzela xd


@rafalek_marynarz: A co w tym jest złego? I nie rozumiem dlaczego jak jestem fanem Datsuna Bluebirda którego zresztą nabyłem za cały tysiąc złotych (fakt że sporo więcej poszło na remont) i jest jeszcze jakiś 4 właścicieli w całej Europie, i jeździmy sobie na różna złoty i owarcia sezonu różnych zabytków i klasyków po europie... To
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: A wiesz co to jest zdrowy rozsądek? Czy znasz tylko skrajności? To że nie utożsamiam się z konsumpcjonizmem, to nie znaczy że marze o komunizmie. To że daleko mi do alkoholizmu nie znaczy że nie wypije piwa w towarzystwie.
  • Odpowiedz
@Brunner: osoby, które to zaplusowaly zrobiły to albo bezwiednie albo same nie mają czegoś swojego i zazdroszczą. (Zaraz pewnie zaczną wysrywać, ze nie zazdroszczą, bo nie ma czego). Sam uważam, ze to dziwne, nie jest to kompletne mój klimat, a auto używam takie, jakie da wypożyczalnia, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy, zeby sie przejmować cudzymi upodobaniami motoryzacyjnymi. Gdyby te stulejarze z tego tematu miały chociażby małe
  • Odpowiedz
Ja teraz mam założone ramki klubowe, ale postanowiłem, że ściągam to wpiździet :D


@Invisible_Spirit: jak sobie kupiłem alfę to nawet chciałem takie ramki z włoskimi kolorami założyć, żeby ładnie się wszystko komponowało, ale jak zobaczyłem że #!$%@? wypatrują na mieście takich fur i im zdjęcia cykają i wrzucają na grupy z pozdrowieniami, to uznałem że #!$%@?ę, nie będę się z tym identyfikował.
  • Odpowiedz