Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po Katolikach, wierze, kościele i wszystkim co jest powiązane z Bogiem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo zobaczyli kilka memów w Internecie. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na korepetycje z angielskiego i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli nie wierzą w Boga to mają na to #!$%@? i nie muszą nikogo obrażać, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 276
  • Odpowiedz
@voor:

teologia to nie filozofia dzbanie. W ŻADNYM aspekcie nie są ze sobą związane.


Przecież teologię się naucza dla dwóch grup: kleryków i świeckich. Sugerowanie, że to zamknięty język to amebizm bo przecież taka metafizyka Arystotelesa to też teologia.
  • Odpowiedz
@maszjo: No i kościół katolicki powinien zostać zniszczony xD Katolickie poglądy na temat homoseksualizm, in vitro, aborcji i ogólnie seksualności są szkodliwe społecznie. Gdyby jeszcze ta sekta nie uczestniczyła w życiu politycznym i publicznym to można by ją znieść
  • Odpowiedz
Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy teologicznej czy historii religii

@maszjo: Z deszczu pod rynnę. Jeśli masz żal o nieuzasadnioną generalizację i nieuprawnione rozumowanie, to sam przestań je stosować. Prawda jest bowiem taka, że niedojrzali są po obu stronach barykady. Wnosząc po twoim tonie, poza pretensją nic sam nie prezentujesz. Jak to było z tą drzazgą i belką w oku?
  • Odpowiedz
@maszjo: no ja się zazwyczaj nie odzywam, ale to głównie dlatego, że już swoje z wierzącymi przegadałem i mam dość. Niech teraz młodsi się wykażą, póki im się chce. Niech wytykają głupoty i wyśmiewają brak logiki - ja popieram, szanuję i plusuję.
Pozdrawiam i bądź uprzejmy mieć wątpliwość.
  • Odpowiedz
@maszjo: podstawowe dogmaty wiary sa ok, tylko wy w wiekszosci jestescie hipokrytami, a instytucja kosciola katolickiego to wylegarnia zla i patologii. Polska to jeszcze nie jest kraj wyznaniowy, wiec klerowi nic do polityki.
  • Odpowiedz
@maszjo:
Taki z ciebie katolik, ale jak na co dzień na wykopie hejtują murzynów, żydów, lewaków, gejów, muzułmanów, gimboateistów, cyklistów, wegan, Niemców, Ukraińców to jakoś twoje katolickie sumienie śpi sobie cichutko XD

Ziomek tu jest wykop, tu się wszystkich hejtuje, czasem bardziej tych, czasem tamtych. Katolicy nie są jakoś grupą uprzywilejowaną, zwłaszcza, że w tym kraju wpieprzają się w każdą dziedzinę życia i jeszcze ciągną hajs z publicznych pieniędzy. Trzeba też
  • Odpowiedz
Spoko, mam nadzieję, że zaraz stworzymy państwo wyznaniowe i nie bedziesz miał z tym problemu


@Brzytwa_Ockhama: Gorąco was do tego zachęcam; słyszałem, że na Bałkanach są ziemie, które możecie przejąć. Nie wiem tylko, jak się tam wszyscy zmieścicie.
  • Odpowiedz
Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem

idź stąd pajacu

tępił to ciebie twój stary jak byłeś mały dlatego masz teraz taki mały móżdżek


@maszjo: prawdziwy katolik xDDDD
  • Odpowiedz
  • 55
@maszjo "normalni ludzie są zajęcia swoim życiem" oprócz katoli którzy wciskają innym w dupę swoją wiarę. W Polsce od #!$%@? kościołów, każda zabita dechami dziura ma kościół, a widziałeś budynek z napisem "nie wierzymy w Boga" i ludzi tam chodzących? Robiących procesję że Bóg to gówno? #!$%@?ących dzwonami przy każdym wzwodzie guru?
  • Odpowiedz