Wpis z mikrobloga

@CALE_TE_TalkShow: Witam, dopiero dzisiaj rano poczytałem sobie te cudowności na temat mojej osoby jak i kanału CAŁE TE Talk Show.

1. Jakiś człowiek podajacy się za 'kowalewskiband' to nie byłem ja. Nie wiem też skąd informacja na temat mojego pobytu na Mazurach, gdyż jestem w zupełnie innym regionie naszego pieknego kraju.

2. Nie wiem, cóż takiego złego napisałem odnośnie mojej pracy, a Szkolnej. Jakoś z tego powodu nie jestem traktowany w sposób dziwny z ludźmi, z którymi na co dzień współpracuje na tej płaszczyźnie o której wspomniałem w komentarzu na kanale.

3. Nie wiem skąd wziął się tutaj pan z pyta.pl. Myślę, że każda osoba, jak i przytoczona w jednym z komentarzy, nie była by zachwycona takimi dziwnymi rzeczami wypisywanymi odnośnie jej osoby.
Jeśli panowie macie jakieś między sobą zażyłości, rozwiążcie je face to face, bo raczej wywalanie tzw. brudów publicznie jest dość słabe, tym bardziej nie ma się to w żaden sposób do tego kanału.

Mogę się odnieść tylko i wyłącznie do tematów związanych z „manipulacjami”, mojego kontentu na kanale.

Dostałem wczoraj wysłane na maila kanału jakieś dziwne screeny na temat pana z pyta.pl, dość kontrowersyjne ale to nie mój cyrk i nie moje małpy, by robić jakieś afery.

4. Kwestia numeru do Kononowicza i Majora – numery pozyskiwałem od osób zainteresowanych Uniwersum.

Kwestia Zuzy Majorowej – osoby dobrze śledzące wydarzenia z życia Szkolnej, wiedzą doskonale o tym, że Zuza pojawiła się wcześniej niż ja reaktywowałem swój kanał. Kontakt z nią mój dotyczył tylko i wyłącznie kwestii pozyskania numeru oraz krótkiego nagrania na temat materiału odnośnie Zuzy Ojca (screeny do wglądu w wiadomości prywatnej).

Kwestia podmian głosu, manipulacji, jak zwał tak zwał – nie wiem czy zauważyliście ale dobrze ktoś stwierdził, że robiłem chyba 2 razy transmisje na żywo i niestety nie seplenie oraz inne problemy z wymową raczej się mnie nie imają.

Co do samej „manipulacji” przy telefonach – był tzw. lajt z 8 lipca 2018 roku, podczas którego zadzwoniłem do Majora. Na samym nagraniu z lajta ( https://youtu.be/ZhdW9ePaQWM?t=5662 ) słychać mnie bardzo wyraźnie, a do tego, nagranie trafiło też na mój kanał i był to bardzo duży dowód na to, że nie grzebie nic w tej materii.

Nie zbieram surowych plików, tylko gotowe filmy na wypadek usunięcie kanału etc, ale łapcie plik, który znalazłem z ostatnich filmów na kanale odnośnie Patrolu Obywatelskiego: https://www110.zippyshare.com/v/wNTuQfYh/file.html

Podsumowanie – w moim odczuciu, słaba jest sytuacja, gdy pojawia się ktoś znikąd, insynuuje różne dziwne rzeczy na mój temat, a reszta nagle zaczyna we wszystko wierzyć. Swoją drogą, miałem już okazje spotkać się z kilkoma osobami z Warszawy i Gdańska, którzy śledzą kanał.

Z mojej strony to tyle.

ps. Nie zaglądam tu często, stąd tak późno jakiś odzew z mojej strony. Odpisywać też będę rzadziej, gdyż nie siedzę non stop w internecie i nie śledze wszystkiego.

Pozdrawiam,
Paweł Kowalewski

#kononowicz
  • 86
@CALE_TE_TalkShow: No a jak z kwestią tożsamości? Też wyssana z dupy? Do tego również się nie odniosłeś, a była ważnym punktem tej, pożal się boże, afery :v
@tchaikovsky: Przecież oficjalne numery są podawane publicznie, a "wycieknięte" prywatne latały m.in. po mirko...
Natomiast do takiego Kargula wątpię żeby nawet radio miało nr ;d
@CALE_TE_TalkShow:
1.Piszesz że kowalewskiband to nie ty, gdy w wątku https://www.wykop.pl/wpis/34148765/ryklem-jak-to-przeczytalem-a-jest-szosta-rano-najp/ nagle pojawia się kilkuminutowa zielonka i zaczyna atakować zażarcie Jaoka, grożąc mu że jeśli dalej będzie mówił o tym kim jest Całe te > "jeszcze jedno słowo więcej i naprawdę przegniesz - chcesz prawdziwych brudów na wykopie?" to ten zacznie wyciągać na niego brudy.Zielonka ta usprawiedliwiła zachowanie Całe te, niby o wiele gorszym zachowaniem Jaoka, a potem przyznała się że
@TimmiTimmi: Nunery telefoniczne, jak sie człowiek postara, spokojnie mozesz znaleźć w sieci, ewentualnie każdy zna kogoś kto zna kogoś. W moim komentarzu na temat tej sytuacji juz wszystko napisalem. A widze, ze panuje problem z czytaniem ze zrozumieniem. Btw, nie jestem jaskiniowcem, wchodze tutaj jak cos chce wrzucic, a nie siedze i przegladam wykop. Pozdrawiam