Wpis z mikrobloga

@swietegokorzonki10: Nie znam tego kanału, o którym jest tu mowa. Znam za to Jaoka oraz Łukasza - wspólnie pracowaliśmy. Czuję wielkie zażenowanie po przeczytaniu słów Jaoka na temat swojego kolegi z pracy. Zażenowanie, gdyż znam Łukasza i nigdy czegoś takiego nie zaobserwowałem o czym wspomniał Mikołaj. Mikołaj, obydwoje wiemy o Twoich problemach, wiemy też że jesteś mistrzem manipulacji w życiu, w pracy i w telefonach które "prorukowałeś". Spójrz najpierw na
  • Odpowiedz