Wpis z mikrobloga

Mam do wynajęcia kawalerkę (z osobną kuchnią) za darmo dla #rozowepaski (np. dla #studenci #studbaza) od września lub października (oczekuję zapłaty w inny sposób - raz w tygodniu). Układ jest fair i prosty, w każdej chwili możesz zrezygnować,a ja jestem częścia twojego życia w taki stopniu w jakim ty zdecydujesz (chcesz mnie widzieć tylko 2h tygodniowo - nie ma problemu, chcesz więcej np. mieć kompana do np. wyjścia do restauracji też nie ma problemu). Mieszkanie znajduje się w blisko centrum #krakow grzegórzki park. W mieszkaniu będziesz sama.
Oczywiście przed zamieszkaniem proponuję się spotkać, żebyśmy mogli chociaż raz porozmawiać i wtedy podejmiesz ostateczną decyzję. Oferuję uczciwość, dyskrecję i tego samego oczekuję z twojej strony, nie chce żebyś się czuła do czegoś zmuszana, więc jak wyjeżdzasz na wczasy na kilka tygodni też nie będzie problemu. Pytania i oferty (mile widziane zdjęcie) na PW. Konrad 30 lat.
#wynajem #mieszkanie #seks #sponsoring
  • 43
Co to za żałosne ogłoszenie stulejarza-czarodzieja? Jak trzeba być żałosnym żeby coś takiego proponować? Weź normalnie wynajmij to mieszkanie, a za te pieniądze idź na rokse. Jprdl nawet bym nie chciał za darmo takiej co by dawała za mieszkanie, no ale jak znajdziesz to pewnie na takim samym poziomie syfu w głowie (i nie tylko w głowie) jak ty.