Wpis z mikrobloga

Hej wyslalem takiego maila do tvp, tvn i polsatu Jak chcecie afery to tez wysylajacie.

Dzien Dobry,

Jestem uzytkownikiem jednego z najwiekszych polskich portali wykop.pl. Jak wielu innych uzytkownikow publikuje tam informacje polityczne. Niestety moderacja portalu manipuluje zawartoscia serwisu dopuszczajac tresci lewicowe od PO w lewo, a drastycznie tepi uzytkownikow publikujacych tresci od PiSu w prawo.

Portal reklamuje sie jako tworzony przez uzytkownikow nie ingerujacy w publikowane poglady i tresci. W rzeczywistosci moderacja portalu bardzo manipuluje tresciami dyskryminujac uzytkownikow o pogladach prawicowych natomiast, nie dostrzega jawnego lamania regulaminu przez uzytkownikow o pogladach zblizonych do opozycji. Mysle, ze jest to wazne zebyscie naglosnili ta sprawe tak, zeby ludzie wchodzacy na ten portal wiedzieli, ze tak naprawde to nie jest niezalezny portal.

Wponizszym linku znajdziecie probke manipulacji.
https://www.wykop.pl/wpis/33706543/apkwiatosz-i-cyk-znalezisko-zostalo-skasowane-tuz-/118667653/#comment-118667653

W razie zainteresowania z Waszej strony postaram sie zebrac uzytkownikow i dostarczyc Wam fajne materialy.

@Arcyksienciuniu @Yoyek5 @Fre4ko @Duckkiller @Szarozielony @white-pepe @cambidge @siewcaeddie @aldi7x @MajsterZeStoczni @santo_subito @Pixeler @sztywny_pal_azji @41B937B @k-kowal @Ewenement @Tomm16 @kosmk @Bonanzaa @Miroz @Marky_Mark @Wyszetrop @Orzeech @art33 @VukoDrakkainen @marazzz @PonuryKosiarz @LuqAss @mktos @Foxs @kuban99 @leon81 @milyOGIER @ZielonkaCzerwonka @Hojracy @mmzf @vx77 @Zahlastana-Fifulka @Sagitarius @Hyagi1 @MiKeyCo @genesis2303 @nabavzbjl @dragonisko @dekoncentracja @pochrap @thelesio @Maneharno @amozek @skejna @Graven @bi-tek @Zwardi @CommodoreCunt @Tentanges @mbwykop @OBAFGKM @CertyfikatOnetu @dojazd @Distri_guy @Ludzik19 @D_M_ @kojos24 @wojna_idei @Czarnyczlowiek @jan_szczesny @adamfpp @inozytol @lucyana1964 @MagicPiano222 @ZwiastunChaosu @upol1983 @denis-szwarc @wielowitamin @L3stko @lobo7626 @Cassini @austenit @adammich @przemyslaw-maczka @FLAC @w_gs @Ozor @desensitization @Nerax123 @noga_z_gazu @Daleki_Jones @stasiek_opona @Dahran @titus1 @ediz4 @jamasoto @pawelmikolajczyk313 @juzwos @Siotson @gruby333

#neuropa
#4konserwy
#moderacjacontent
#polityka
  • 17
@sztywny_pal_azji: ojtam ojtam napisalem tak zeby dziennikarzyny wiedzialy o co mniej wiecej chodzi, sam umieszczam posty anty PO bo to banda zlodzieji. PiS to nie moja bajka, ale wrog mojego wroga jest moim przyjacielem
@kuban99: AFERA
Na wykopie istnieją conajmniej 3 duże grupy trolli neuropy, które MANIPULUJĄ Wykopem!
Na czym polega ich intryga? Użytkownicy ci dodają znaleziska, wykopują je, plusują komentarze zgodne z ich światopoglądem, przez co lewackie i antypolskie treści pojawiają się na głównej oraz są widoczne w dyskusji pod artykułem!
Czy i ile pieniędzy bierze od nich moderacja, że skandaliczne wpisy godzące w Polską Rację Stanu nie są usuwane, a wykopujący tą
tak naprawde to nie jest niezalezny portal


@kuban99: Usuwaj konto jak taki jesteś represjonowany jak pisowska oblężona twierdza xD

PiS to nie moja bajka


XDDDDDDDDDD

Ja nie wiem, ale jak oglądam twoją aktywność to mam wrażenie, że specjalnie starasz się ośmieszyć PiS i całą resztę konserw grając rolę xD Bo to jest niemożliwe, żeby ktoś był tak sprany umysłowo przez propagandę.