Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: To nie jest takie proste. Oczywiście, możemy udawać ( ͡° ͜ʖ ͡°) że to tylko nieśmieszny mem, ale zaraz przyjdzie ktoś i powie że to jest "jojkofbia" (czy jakoś tak), że kalanie gniazda i przyrównywanie członków swojej Świętej Rodziny do małpy, czyli #polityka. Mógłbym się założyć o baton proteinowy, że jak w Polsce zmieni się władza to ten mem wyschnie sobie w kilka tygodni i
Ej! Możemy się śmiać, ale w tym memie jest dużo prawdy xD! Kobiety (te małe i te duże hehe) ubierają się na codzień w bardzo obcisłe ubrania, nieprzewiewne materiały, które negatywnie wpływają na "kaśkę", co potwierdzają ginekolodzy. I ginekolodzy radzą, zwłaszcza w taką pogodę, odpuszczać jeansy i plastikowe gacie na rzecz bawełny i sukienek. No i spanie nago, również jest zalecane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brakus: Babcia mi zawsze powtarzała, że mnie tam zawieje. Nie zapomnę, jak kiedyś założyła mi na rajstopy (do sukienki) dodatkowe majtki na imprezę w zerówce ( ͟ل͜) Mamy wtedy nie było w domu i tak poszłam. Chyba nawet gdzieś na zdjęciu było je widać podczas harców na parkiecie. Uczucie żenady, którego wtedy doznałam, zostanie ze mną do końca życia ()