Wpis z mikrobloga

Ten ból dupy o nowy #battlefield kolejny raz udowadnia, że gracze to najbardziej #!$%@? grupa pełna frustratów i debili.

#gry

Baba z protezą w trailerze do casualowej gierki no niesamowite i trzeba zasrać cały internet swoim bólem dupy bo gra która ostatni raz leżała koło jakiegokolwiek realizmu 15 lat temu będzie w tarantinowskim stylu

Jest sporo gier które traktują poważnie o 2 wojnie i jakoś nie gra w nie tyle osób co w każdą odsłonę Battlefielda. Skoro od wielu lat najlepiej sprzedającymi się seriami są te które odbiegają od realizmu to tego właśnie chcecie.
  • 66
@ZmutowanaFrytkownica: traktujesz "poprawność polityczną" jak coś złego i wrzucasz wszystko do jednego gara.

Prawda jest taka, że bf nie był juz od dawna realistyczny, a twórcy robiąc grę współczesnie #!$%@?ą różne mniejszości żeby sprzedać tej gry jak najwięcej. W dupie mają realizm, tylko chodzi im o to, że kupił to ktokolwiek. Ktoś kupi bo jest kobieta z hakiem? Zajebiście, gówno ich obchodzi oburzenie, byle sprzedał się egzemplarz.

Jak ktoś oczekuję drugowojennej
traktujesz "poprawność polityczną" jak coś złego


@iAmTS: w tym wypadku tak. Rozumiem, że gra musi się sprzedać, ale popatrz na to co się dzieje po tym trailerze i widać, że przyjęli taktykę "byleby o nas gadali, nieważne jak". Jako człowiek, który gra od początku serii, mam obawy, że będzie to niesamowite gówno i sprzedażą nie pobiją call of duty #!$%@?ąc kobietę szpona czy kratosa xD
Popatrz jaki był hype po wypuszczeniu
@ZmutowanaFrytkownica: 1 była sukcesem? Raczej bym powiedział, że nie za bardzo i para szybko opadła po trailerze jak przyszedł czas na gameplay. Za mało customizacji i sprzętu z tego co czytałem, szybko się graczom znudziło.

Tutaj widać ze postawią po prostu na #!$%@?ę multi pełną mechanik, broni i rozbudowanych map. Tak bym widział. Mało ludzi gra w bfa bo jest "realistyczny". Jest taki na styk, bardziej niż COD, ale arma to
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak zyjesz w Polsce to brzmi to smiesznie. Dla mnie też brzmialo dopoki nie zainteresowalem sie filmikami antysjw. Takimi gdzie ktos rzetelnie na przykladach opisuje jak #!$%@? rzeczy dzieja sie na zachodzie.
I wtedy całość zaczyna do siebie pasowac, na okladce jest baba bo raz ze mozna sobie kupic kilka progressive points a dwa ze feministki sie do ciebie nie przyjebia. A tego nie chcesz bo one zatruja zycie kazdego
@Kiedys_Mialem_Fejm: xDDD

i tak oto feminizm pierze głowy. Nie chcesz czarnych nazistek? Czyli mowisz ze nienawidzisz kobiet?

Elen ripley nie wyciagnela z patriarchalnych rak karabinu ktory umiala obslugiwac bo tak i juz i nie pokazała tym glupim tchorzliwym facetom gdzie ich miesce. Czekaj, to brzmi znajomo... Oh tak, Ray ze star warsow. Z których ostatnia część jest o tym jak wszystko co opresyjna plec zrobi jest złe, za to wAmen mają
@Naxster: Co do tego co się dzieje w stanach. Gadałem z kumplem który zwiedził w ciągu pięciu lat 26 stanów bo pracował przy nagłośnieniach koncertów i pracował głównie z młodymi, mam tam również rodzinę i nikt z nich nie zauważa tego co tu piszesz. To są jakieś marginalne rzeczy które wy czytacie na mirko czy tam głównej i wam się wydaje, że każdy czarny jest taki, albo każda kobieta to feministka
@Kiedys_Mialem_Fejm: To co żeś napisał w op to wskazuje na to, że nie masz podjęcia że coś może być w odcieniach szarości. To że gra nie ma odwzorowania rzeczywistości w mechanice nie oznacza, że realia dotyczące ubioru i uzbrojenia nie muszą być odwzorowanie. Uważam, że wręcz przeciwnie jeżeli mówimy o 2 wojnie światowej (jak i innych realiach). Żołnierze na froncie nie różnił się znacząco pomiędzy sobą jeżeli chodzi o wyposażenie.
@Ingvarr100th: Mi chodzi o to, że ta gra jest w określonej stylistyce i nie jest to stylistyka realistyczna tylko bardziej tarantinowsko komiksowa. Może się podobać albo nie, ale wystarczy nie kupić tej gry i zamiast tego sięgnąć po np. Red Orchestra żeby twórcy zobaczyli że im słabo gra się sprzedaje, a ludzie wolą inne gry i zrobią wtedy taką jak Red Orchestra czyli trzymającą się realiów.

A tu jest tak, że
Za mało customizacji i sprzętu z tego co czytałem, szybko się graczom znudziło


@iAmTS: Jak to jest, że kiedyś gry nie miały w ogóle możliwości customizacji, wszystko było odblokowane od samego początku, a potrafiło przyciągnąć na dłuugie godziny.