Wpis z mikrobloga

Wyskrobanie zdrowego dziecka, bo nie chciało się zabezpieczać, dymało się z kim popadnie lub doszło się do wniosku, że ma się za małe mieszkanie lub zbyt niskie dochody = minimum 10 lat pierdla

tak to powinno być

może jak lewa strona oddzieli nieodpowiedzialne idiotki od kobiet poszkodowanych przez ciężkie mutacje czy poważne zagrożenie życia, to dojdzie do kompromisu aborcyjnego

#aborcja #prawo #p0lka #kryminalne #bekazfeministek #bekazlewactwa #zdrowie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 104
Kolejny wysryw o aborcji wytworzony przez mężczyznę, ziew. Wygodny jesteś decydując o czymś, co cię nie dotyczy. Coś czułem, że nie jesteś twardzielem i miałem rację:)


@Festiwal_Panczy: Jako gorący zwolennik aborcji uważam że to idiotyczny argument.

Obie płcie mogą być abortowane więc obie powinny orzekać o legalności. Czemu to 'sprawca' miałby orzekać a nie potencjalne ofiary?
@Kopyto96: Ja tam na miejscu PiSu bym dał do procedowania prawdziwą ustawę "moje ciało, mój wybór", tj aborcja do rozwiązania ciąży. Dopóki płód jest podłączony do matki to można tenże płód zabić. I jestem ciekawy co by zrobiła ta banda drąca się "moje ciało mój wybór". Powiedzieć 100 posłów pisu żęby głosowali za, tyle żeby akurat KO+lewica miały wystarczającą ilość głosów żeby przepchnąć ustawę
@Kopyto96 Oczywiście powinien być jeszcze zakaz seksu bez ślubu z jednym małym wyjątkiem - księża bo jak wiadomo celibat ale za to dozwolony tylko na plebanii w obecności biskupa (nieobowiązkowo). Poza tym spuszczenie "materiału genetycznego" np. w kiblu powinno być zagrożone kara pozbawienia wolności do 5 lat.

tak to powinno być. (( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#aborcja #bekazkatoli