Wpis z mikrobloga

Ten ból dupy o nowy #battlefield kolejny raz udowadnia, że gracze to najbardziej #!$%@? grupa pełna frustratów i debili.

#gry

Baba z protezą w trailerze do casualowej gierki no niesamowite i trzeba zasrać cały internet swoim bólem dupy bo gra która ostatni raz leżała koło jakiegokolwiek realizmu 15 lat temu będzie w tarantinowskim stylu

Jest sporo gier które traktują poważnie o 2 wojnie i jakoś nie gra w nie tyle osób co w każdą odsłonę Battlefielda. Skoro od wielu lat najlepiej sprzedającymi się seriami są te które odbiegają od realizmu to tego właśnie chcecie.
  • 66
@ZmutowanaFrytkownica: traktujesz "poprawność polityczną" jak coś złego i wrzucasz wszystko do jednego gara.

Prawda jest taka, że bf nie był juz od dawna realistyczny, a twórcy robiąc grę współczesnie #!$%@?ą różne mniejszości żeby sprzedać tej gry jak najwięcej. W dupie mają realizm, tylko chodzi im o to, że kupił to ktokolwiek. Ktoś kupi bo jest kobieta z hakiem? Zajebiście, gówno ich obchodzi oburzenie, byle sprzedał się egzemplarz.

Jak ktoś oczekuję drugowojennej
traktujesz "poprawność polityczną" jak coś złego


@iAmTS: w tym wypadku tak. Rozumiem, że gra musi się sprzedać, ale popatrz na to co się dzieje po tym trailerze i widać, że przyjęli taktykę "byleby o nas gadali, nieważne jak". Jako człowiek, który gra od początku serii, mam obawy, że będzie to niesamowite gówno i sprzedażą nie pobiją call of duty #!$%@?ąc kobietę szpona czy kratosa xD
Popatrz jaki był hype po wypuszczeniu
@ZmutowanaFrytkownica: 1 była sukcesem? Raczej bym powiedział, że nie za bardzo i para szybko opadła po trailerze jak przyszedł czas na gameplay. Za mało customizacji i sprzętu z tego co czytałem, szybko się graczom znudziło.

Tutaj widać ze postawią po prostu na #!$%@?ę multi pełną mechanik, broni i rozbudowanych map. Tak bym widział. Mało ludzi gra w bfa bo jest "realistyczny". Jest taki na styk, bardziej niż COD, ale arma to
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak zyjesz w Polsce to brzmi to smiesznie. Dla mnie też brzmialo dopoki nie zainteresowalem sie filmikami antysjw. Takimi gdzie ktos rzetelnie na przykladach opisuje jak #!$%@? rzeczy dzieja sie na zachodzie.
I wtedy całość zaczyna do siebie pasowac, na okladce jest baba bo raz ze mozna sobie kupic kilka progressive points a dwa ze feministki sie do ciebie nie przyjebia. A tego nie chcesz bo one zatruja zycie kazdego
@Kiedys_Mialem_Fejm: xDDD

i tak oto feminizm pierze głowy. Nie chcesz czarnych nazistek? Czyli mowisz ze nienawidzisz kobiet?

Elen ripley nie wyciagnela z patriarchalnych rak karabinu ktory umiala obslugiwac bo tak i juz i nie pokazała tym glupim tchorzliwym facetom gdzie ich miesce. Czekaj, to brzmi znajomo... Oh tak, Ray ze star warsow. Z których ostatnia część jest o tym jak wszystko co opresyjna plec zrobi jest złe, za to wAmen mają
@Naxster: Co do tego co się dzieje w stanach. Gadałem z kumplem który zwiedził w ciągu pięciu lat 26 stanów bo pracował przy nagłośnieniach koncertów i pracował głównie z młodymi, mam tam również rodzinę i nikt z nich nie zauważa tego co tu piszesz. To są jakieś marginalne rzeczy które wy czytacie na mirko czy tam głównej i wam się wydaje, że każdy czarny jest taki, albo każda kobieta to feministka
@Kiedys_Mialem_Fejm: To co żeś napisał w op to wskazuje na to, że nie masz podjęcia że coś może być w odcieniach szarości. To że gra nie ma odwzorowania rzeczywistości w mechanice nie oznacza, że realia dotyczące ubioru i uzbrojenia nie muszą być odwzorowanie. Uważam, że wręcz przeciwnie jeżeli mówimy o 2 wojnie światowej (jak i innych realiach). Żołnierze na froncie nie różnił się znacząco pomiędzy sobą jeżeli chodzi o wyposażenie.
@Ingvarr100th: Mi chodzi o to, że ta gra jest w określonej stylistyce i nie jest to stylistyka realistyczna tylko bardziej tarantinowsko komiksowa. Może się podobać albo nie, ale wystarczy nie kupić tej gry i zamiast tego sięgnąć po np. Red Orchestra żeby twórcy zobaczyli że im słabo gra się sprzedaje, a ludzie wolą inne gry i zrobią wtedy taką jak Red Orchestra czyli trzymającą się realiów.

A tu jest tak, że
Za mało customizacji i sprzętu z tego co czytałem, szybko się graczom znudziło


@iAmTS: Jak to jest, że kiedyś gry nie miały w ogóle możliwości customizacji, wszystko było odblokowane od samego początku, a potrafiło przyciągnąć na dłuugie godziny.
To są jakieś marginalne rzeczy które wy czytacie na mirko czy tam głównej i wam się wydaje, że każdy czarny jest taki, albo każda kobieta to feministka za tą wielką wodą nie wiadomo co się dzieje


@Kiedys_Mialem_Fejm: xDDDDDDD
Proponuje wybrac sie do lekarza bo takiej ilosci cringeu i projekcji dawno nie widzialem.
Zastanów sie co ty mowisz w ogóle. Ktos nie ma sil do polipoprawnosci wciskania kalekiej kobiety na front ==
@Kiedys_Mialem_Fejm: no właśnie stylistyka. Tu się o nią rozbija. Tu nie chodzi o to, że medyk postawi Cię w kilkanaście sekund. Głównie realia względem ubioru, wyboru żołnierzy na front względem ich fizycznych możliwości itd. Kobieta na froncie to była rzadkość a niepełnosprawność na pewno powodowała powrót do domu nie mówiąc już o nieprzyjęciu do wojska, a twórcy nagle chcą odwrócić to o 180˚. Tak samo jak nieregulaminowe umundurowanie lub użycie rakiety
@Kiedys_Mialem_Fejm: Z tego co ja wywynioskowałem z trailera to jest on trailerem z multi pokazujacym wszystko co nowe z niego a szczegolnie customizacje wszystkiego dlatego lataja tam kobiety ze szponami i rakiety wszedzie wybuchaja by pokazac nowa fizyke serwerowa. I mi to nie przeszkadza tylko znajac ea to kolejna szansa na jakieś super mikrotranzakcje przecież wszyscy je lubią xd
ylko o poprawność polityczną


@krzysiek-kornell: Gdzie ta poprawność? Oni wydają arkadówkę i chcą mieć jak największą bazę graczy i możliwość customizacji na miarę PUBG.
Naprawdę wierzysz że ta gra chce być poważna niczym Spec Ops The Line?
@Kiedys_Mialem_Fejm to jest głupia gra ale z drugiej strony jest dla wielu młodych ludzi źródłem wiedzy historycznej ważniejszym niż lekcje w szkole. 2 wojnę powinno się pokazywać jak w cod World at war brutalne rozstrzeliwanie jeńców itp a nie wesołe bieganie wśród strzałów. Jak chcą robić taka grę powinni stworzyć futurystyczny świat do tego
@ZmutowanaFrytkownica wiesz, że takie protezy ręki jak w trailerze powstawały już w 1850 roku? Ludzie z nimi normalnie mogli walczyć. Ani przez chwilę nie przewinął się przez trailer żaden murzyn w mundurze Wehrmachtu, a i żołnierze często malowali swoje ciała, czy to jako kamuflaż czy do budzenia leku wśród przeciwników. Twoje argumenty są inwalidą.
@Kuduaty: w 0:33 gość zabija czarnego żołnierza, ciekawe czy to pan niemiec, wygląda na to, że tak. Z taka protezą ręki, którą ma bohaterka trailera mocno powątpiewam, że wzięliby ją w takim stanie na wojnę, ale co ja tam wiem. Jak na razie inwalidą to jest ten trailer.
@ZmutowanaFrytkownica: E tam, Hitler zawsze będzie białym hetero facetem, bo musi być 100% zły. Ewentualnie aby spotęgować ten efekt zrobią z niego żarliwego katolika ¯\_(ツ)_/¯

@Kuduaty:

Ludzie z nimi normalnie mogli walczyć

Jedno zdjęcie frontowego żołnierza - szeregowego z protezą, z I albo II wojny, pls.

żołnierze często malowali swoje ciała, czy to jako kamuflaż czy do budzenia leku wśród przeciwników

Często? Ta garstka spadochroniarzy US skacząca w Normandii, czy
@Kiedys_Mialem_Fejm: Zamknij ryj. Gra to zabawa, ludzie chcą hardkorowej strzelanki AAA do pogrania, nie casualowej gierki. Sądząc po ocenach trailera oczekiwali Red Orchestry z grafiką i fizyką za gruby hajs, a dostaną coś pomiędzy Fortnite i CoD 2. To implikuje, że gracze to frustraci i debile? Bardzo dobrze, że krzyczą w internecie, jeżeli części odbiorców nie podoba się taka forma, to może producenci wyciągną wnioski i zmienią coś w przyszłości, żeby
@ZmutowanaFrytkownica: Jak ten Niemiec jest czarny to ja jestem azjatą.
@Medico_della_Peste Choćby było ich tylko 10 na milion to byli i nie jest to żadnym kłamstwem. W samej grze też nie będą pojawiać się często, CHYBA że sam gracz o tym zdecyduje. Co do malowania przyznaję się do wyolbrzymienia faktów, bo rzeczywiście pomyślałem o spadochroniarzach ze 101(?). Nie mniej znowu takie rzeczy się pojawiały i nie jest to żadne przekłamanie i
dlatego lataja tam kobiety ze szponami i rakiety wszedzie wybuchaja by pokazac nowa fizyke serwerowa.


@Masscreed: tru ale i nie. Gdyby to byla tylko jednen z elementow to sam bym sie smial. Ale jest cyborgczka, jest baba na okladce, pierwsza i jedyna wspomniana historia z fabuly jest o kobiecie a backdropowa czworka wspanialych to bardziej czwórka tokenow.

To wszystko razem buduje narracje. Nie wiem jak bedzie w gotowym produkcie. Na razie