Wpis z mikrobloga

@Polasz: Gówno prawda. Szkoła ogranicza, niszczy kreatywność, nie pozwala rozwijać się w tej dziedzinie w jakiej chcemy. Każdy poniedziałek to był dla mnie koszmar, choć oceny miałem b. dobre i wielu kumpli. Stresowałem się i tak na prawie każdej lekcji, a koszmary pt. "wróciłem do szkoły i nic nie umiem, a wzięli mnie do odpowiedzi lub jest sprawdzian" mam do dziś.

Praca jest zajebista i dlatego pracowałem w sumie od 12.
@Verdu: Tak zajebiście być dzieciakiem który nie może decydować o sobie i jeszcze musi codziennie chodzić do szkoły i #!$%@?ć to co mu nauczyciele karzą. Brać udział w upośledzonym polskim systemie edukacji który mało czego uczy a marnotrawi mnóstwo czasu. Wolę pracować, zarobić hajs a potem robić to co lubię a nie gówniane zadania domowe czy tam ogarniać na sprawdzian ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verdu: przecież możesz se pracowac 8h w gównopracy a potem reszta wolna dla ciebie, możesz sobie nawet wziac 3/4 etatu albo 1/2 jeżeli zyjesz skromnie, za to w szkole nie masz wyjścia musisz tam siedzieć i jeszcze szkoła rządzi twoim czasem wolnym a praca zazwyczaj nie