Wpis z mikrobloga

Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - tak pomyślałam przeglądając u fryzjera najnowsze katalogi. Na którymś z popularnych kanałów emitowano program o ratowaniu salonów fryzjerskich, w którym było dwóch prowadzących fryzjerów. Zawsze robili fryzjerkom w salonie i klientkom jakieś chore "metamorfozy". Jak któraś nie chciała wystrzyc się na pieczarkę, to jej zarzucali, że jest nudna i brak jej odwagi. Co to za odwaga się tak oszpecić? Zapytałam swojego fryzjera o ewentualną zmianę i też mi zaproponował jakieś asymetryczne cięcia, iksy dupiksy. Mam długie i zadbane włosy, które dodają mi dziewczęco uroku. Jak można w ogóle coś takiego mi zaproponować? Chyba zacznę chodzić do heteroseksualnych fryzjerów. ()
#fryzjer #rozowepaski #gorzkiezale #fryzura
S.....y - Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - t...

źródło: comment_xdwTsLTxn3uY64EEalkp5YgkDaA7j24k.jpg

Pobierz
  • 158
@Shanny: O rety, ludzie robią sobie coś, co mi się nie podoba, najgorzej xD Jak te laski mogą nie chcieć być słodkie i urocze, no skandal.

Nikt cie nie zmusza do podążania za modą, wiesz o tym? I nikt nie ma obowiązku wyglądać tak, jak ty uznasz za atrakcyjnie.

długie i zadbane włosy, które dodają mi dziewczęco uroku

wyglądać bardzo kobieco i uroczo


@Shanny: kobieco i uroczo to nie
@Shanny: mój fryzjer jest super. twierdzi ze takie metamorfozy ze ścięciem włosów są głupie bo co to za sztuka kogoś zmienić obcinając mu włosy, wtedy wiadomo ze będzie nagle wyglądał zupełnie inaczej ale nie znaczy ze dobrze. I dopasowuje fryzurę do twarzy bez naciągania na drogie zabiegi. I mówi ze mi najlepiej w moich długich. <3 ale takich to jak na lekarstwo
@Shanny: NIE WIEM CZY WIESZ, ALE NA WSZELKI WYPADEK NAPISZĘ WIDOCZNYMI FONTAMI ŻEBYŚ ZAUWAŻYŁA - FRYZJER NIE JEST JEDEN NA CAŁE TWOJE ŻYCIE, PO PROSTU IDŹ DO INNEGO.
mam nadzieję, że pomogłem.
z fryzjerem to trochę jak z lekarzem prowadzącym, albo psychiatrą. jak jest faktycznie TWÓJ, to zna Cię na tyle, żeby wiedzieć jaką metamorfozę Ci zaproponować zależnie od twojej obecnej "chęci zmiany". ludzie często tną się po to, żeby zerwać