Wpis z mikrobloga

Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - tak pomyślałam przeglądając u fryzjera najnowsze katalogi. Na którymś z popularnych kanałów emitowano program o ratowaniu salonów fryzjerskich, w którym było dwóch prowadzących fryzjerów. Zawsze robili fryzjerkom w salonie i klientkom jakieś chore "metamorfozy". Jak któraś nie chciała wystrzyc się na pieczarkę, to jej zarzucali, że jest nudna i brak jej odwagi. Co to za odwaga się tak oszpecić? Zapytałam swojego fryzjera o ewentualną zmianę i też mi zaproponował jakieś asymetryczne cięcia, iksy dupiksy. Mam długie i zadbane włosy, które dodają mi dziewczęco uroku. Jak można w ogóle coś takiego mi zaproponować? Chyba zacznę chodzić do heteroseksualnych fryzjerów. ()
#fryzjer #rozowepaski #gorzkiezale #fryzura
S.....y - Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - t...

źródło: comment_xdwTsLTxn3uY64EEalkp5YgkDaA7j24k.jpg

Pobierz
  • 158
kobieco i uroczo to nie jest jedyny standard i efekt, do jakiego można dążyć.


@to_juz_przesada: Mnie taki standard interesuje, więc tak oceniam. Cały czas piszę o sobie albo o swojej opinii. Nie latam za nikim z nożyczkami.
@Hanyu: No szkoda. Spróbuję się poprawić w takim razie, skoro zrobiłam się niemiła i zbyt krytykancka.
Nie rozumiem tylko tych nowoczesnych wymysłów i golenia kobiet na łyso. Dla mnie to wygląda zwyczajnie nieatrakcyjnie.


@Shanny: mówi się "aseksualnie".

I tak - podzielam Twoją opinię. Szczerze mówiąć, to przykłady które podałaś na początku w zdjęciach mnie mocno odstraszają.
mówi się "aseksualnie".


@morsik: Mam pewne wątpliwości, czy można użyć słowa "aseksualny" lub "aseksualnie" w tym kontekście. Osoba aseksualna to taka, która nie odczuwa popędu płciowego według słownika, a nie taka, która swoim wyglądem nie wzbudza podniecenia innych. Mam dylemat.
@Shanny: jak ktos chce sie zamienic w babochlopa to czemu jej bronisz? Ja tam uwazam, ze wlosy obciete na zapalke to face moze nosic, a nie kobieta. Przyklad ze zdjecia idealny, z dlugimi jej lepiej do twarzy.
@mokry_sen_polonisty: To co już nie można mieć własnej opinii.
@Shanny: Ja też zauważam jakiś #!$%@? trend ścinania na bardzo krótko i szczególnie na youtube parę dziewczyn wygląda jak po 40 bo z tym mi się te fryzury w większości kojarzą, starsze kobiety które już nie mają tak pięknych i mocnych włosów to ścinają. Szewc bez butów chodzi, większość tych fryzjerów nie robi sobie takich rewelacji o dziwo albo są łysi