Wpis z mikrobloga

Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - tak pomyślałam przeglądając u fryzjera najnowsze katalogi. Na którymś z popularnych kanałów emitowano program o ratowaniu salonów fryzjerskich, w którym było dwóch prowadzących fryzjerów. Zawsze robili fryzjerkom w salonie i klientkom jakieś chore "metamorfozy". Jak któraś nie chciała wystrzyc się na pieczarkę, to jej zarzucali, że jest nudna i brak jej odwagi. Co to za odwaga się tak oszpecić? Zapytałam swojego fryzjera o ewentualną zmianę i też mi zaproponował jakieś asymetryczne cięcia, iksy dupiksy. Mam długie i zadbane włosy, które dodają mi dziewczęco uroku. Jak można w ogóle coś takiego mi zaproponować? Chyba zacznę chodzić do heteroseksualnych fryzjerów. ()
#fryzjer #rozowepaski #gorzkiezale #fryzura
S.....y - Ostatnio panuje jakaś moda na promowanie dziwnych i niekobiecych fryzur - t...

źródło: comment_xdwTsLTxn3uY64EEalkp5YgkDaA7j24k.jpg

Pobierz
  • 158
@Shanny Ale nie rozumiem ciul Ci do tego co kto nosi na głowie specjalistko od kobiecych kanonów urody. Jak się komuś podoba wygolenie na pieczarke i kolory tęczy to naślesz na niego policję za to, że TOBIE się nie podoba? To jest kwestia gustu i nic mnie bardziej nie drażni niż podziały na damskie i męskie.
"Bo baba to mo wyglądoć jak baba". Przejrzyj się dokładnie w lustrze czy Ci już nosaczowy
@Shanny to, że nie zgadzam się, że istnieje jakaś jedna prawda objawiona jak powinny wyglądać włosy kobiety to jedna sprawa. Uważam, że różne fryzury pasują do różnych twarzy i różnych stylów jakie te kobiety reprezentują. Druga sprawą natomiast, jest to, że faktycznie w tych programach te fryzjerki kończą często z fryzurą na "chce rozmawiać z kierownikiem" i wmuszają w nie takie fryzury, które wyglądają totalnie niepraktycznie i brzydkie XD
Ale nie rozumiem ciul Ci do tego co kto nosi na głowie specjalistko od kobiecych kanonów urody. Jak się komuś podoba wygolenie na pieczarke i kolory tęczy to naślesz na niego policję za to, że TOBIE się nie podoba?


@mokry_sen_polonisty: to już swojego zdania nie wolno wyrażać?

Alternatywna kultura jest o tyle śmieszna, że nie zależy jej na alternatywności, tylko na tym żeby agresywnie wyznaczać trendy i to należy piętnować.