Wpis z mikrobloga

@Soliiti: Ty. Są i sklepy z woda za ponad 100 zł za butelkę i co z tego ? Ty podrzucali cenę wody pod swój pierwszy post i piszesz ze woda kosztuje 13 zł. Szkoda ze już nie dodajesz jaka woda. Podaj jeszcze ze lampka koniaku kosztuje 1000 zł tylko nie dodawaj ze to koniak z XIX w.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soliiti: dymanie rodaków level hard. Do tej pory pamiętam, jak kawa na lotnisku w Bydgoszczy, z którego są słownie trzy loty dziennie, kosztowała ponad 15zł, podczas gdy na każdym lotnisku londyńskim kawę kupuje się za niecałe £3.
@Soliiti akurat na Okęciu, które jest mega drogie postawili automaty z napojami i można kupić wodę za 5 pln. Są też baniaki z darmową wodą, którą można napełnić pustą butelkę.

A tak generalnie latałem z AMS i DUS i tam ceny na lotnisku potrafią być niższe niż w Polsce...
@Soliiti ceny takie bo czynsz na lotnisku to kosmos. Na dużych lotniskach czynsz wychodzi nawet 100 tys zł. Mniejsze punkty to 40 tys. To samo tyczy się stacji paliw przy autostradzie miesięczna opłata to 100 tys a koszt postawienia przekracza 7 mln złotych bo trzeba utrzymać standardy autostradowe.
Jeszcze mi się przypomniało jak miałem przesiadkę w Kijów-Boryspol xD Obiad dla dwóch osób z piwem i kawą wyszedł chyba około ~€15 i to całkiem niezła porcja burger + frytki.

@ruok: na polskich lotniskach też można zjeść taniej. Chociaż uważam, że takie Okęcie i Modlin i tak są nieprzyzwoicie drogie (do tego kurnika latam już tylko jak muszę). Jak chcesz tanio to na Okęciu jest McDonald ( ͡º ͜ʖ
@Soliiti: swego czasu pracowałem jako dostawca garmażerki, miałem punkt na lotnisku w jednym duzym miescie, wiadomo, że wjazd od piwnicy, itp, więc nie było wiadomo kto to bierze.
jakiś czas później byłem na lotnisku kogoś odebrać to przeszedłem się obczaić tą knajpkę a tam OBIADY DOMOWE ROBIONE NA MIEJSCU, PIEROGI PORCJA JEDYNE 15 ZŁ za kilka pierożków gdzie brali hurtowo za jakieś 10zł/kg, oczywiscie mrożone xd ale fakt faktem robione ręcznie
@Pojedynczy: £5 normalna cena? za bodajze £4.50 na lotnisku w Edynburgu to kupisz meal deala (kanapka + napój + przekąska). Woda kosztuje £1.50, ewentualnie możesz kupić jakąś codzienną gazetę (nie pamietam tytułu) i wtedy masz butelkę wody gratis. Także ten...