Wpis z mikrobloga

No j co, wstałeś już do kołchozu na nadgodziny? Super, pamiętaj ze przed świetami mimo tego ze cała hala wzięła urlop ty i Maciek tak czy siak musicie siedzieć a Julka? Julka ma za darmo bo ustawiła tęczową flagę w tle, czego nie rozumiesz? A teraz do maszyny bo się zacięła, robaku.

Ps. Jak ja #!$%@? nienawidzę zbiórek, nie mam nic przeciwko takowych jeżeli chodzi o ciężkie sytuacje związane z chorobą (co tak czy siak powinno zapewniać państwo ale No, jest jak jest). Patologia naszych czasów

#bekazlewactwa #neuropa #pracbaza
gordoniss - No j co, wstałeś już do kołchozu na nadgodziny? Super, pamiętaj ze przed ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 51
@programista15cm: @To_ja_moze_pozamiatam nigdzie defaultowo nie dostaje się mieszkania, tylko "pomoc w uzyskaniu odpowiednich warunków mieszkaniowych", czyli w skrócie pomaga się takiej osobie znaleźć pracę i takie zakwaterowanie, na jakie będzie ją stać. Ewentualnie ma jakieś fory w dopisaniu na listę oczekujących na mieszkanie komunalne/socjalne. Czasem się zdarzy ze jakaś fundacja przekaże jedno czy dwa mieszkania rocznie (i to też raczej nie na własność), ale to rzadkie sytuacje