Wpis z mikrobloga

Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,widać że ta tragedia go bardzo mocno ruszyła że do dnia dzisiejszego cierpi i nie jest w stanie się z tym pogodzić,stracił też wielu przyjaciół którym ufał i z którymi pracował,jest niestety bardzo możliwe że to on namawiał brata do wyjazdu.

Pamiętajmy też że trzy lata później zmarła jego matka,tak bardzo bał się o jej zdrowie że w 2010 roku drukował gazety specjalnie dla niej aby ona jak najpóźniej dowiedziała się o śmierci syna,widać jak bracia byli blisko związani z matką.

I stąd właśnie dochodzenie do prawdy,zamachy itp. to jest po prostu krzyk rozpaczy,wołanie o pomoc,mam nadzieje i życzę tego Jarosławowi Kaczyńskiemu aby ten osiągnął spokój i zaczął ponownie cieszyć się życiem,tak jak to miało miejsce przed 10.04.2010

Dla niego czas zatrzymał się 10.04.2010 a jedyna jego rodzina to Marta Kaczyńska i jej córki,podobno Jarosław Kaczyński opiekuje się nimi jak własnymi wnukami,stara się zastąpić im dziadka który zginął tragicznie.

Nie życzę nikomu aby kogokolwiek spotkała taka tragedia jak ta która spotkała Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Przykre jest że jego otoczenie nie chce mu to powiedzieć wprost a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści a najbardziej przerażające jest że według sondaży 20% ludzi podziela tego typu poglądy.

#takaprawda #smolensk #neuropa #4konserwy #polityka
Kielek96 - Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,w...

źródło: comment_V4TE6zxVWmjs4C69YbpTDWiEntex5IhM.jpg

Pobierz
  • 99
@Kielek96: Pamiętam Kaczyńskiego z lat 2005 - 2007 (przed katastrofą) gdy już wtedy próbował rozwalić trybunał, sądownictwo, jak bratał się z Rydzykiem, jak rozgrywał przeciwników, jak pogrywał z Samoobroną i jak cynicznie przesuwał swoimi pionkami.

Rozumiem, że może być ci go po ludzku żal, ale twierdzenie, że to nim ktoś manipuluje dla politycznych celów jest delikatnie mówiąc naciągane.

Krótka jest ludzka pamięć.
Pamiętam kaczyńskiego z lat 2005 - 2007 gdy jużwtedy próbował rozwalić trybunał, sądownictwo, jak bratał się z Rydzykiem, jak rozgrywał przeciwników, jak pogrywał z Samoobroną i jak cynicznie przesuwał swoimi pionkami.


@Xianist: Nikt tego nie kwestionuje,po prostu jest mi go po ludzku żal.

Wtedy miał brata Prezydenta oraz matkę i tylko oni mogli skutecznie temperować jego zapędy.

ale twierdzenie, że to nim ktoś manipuluje dla politycznych celów jest delikatnie mówiąc naciągane.
@zlotypiachnaplazy:

Tysiące zdjęć z miesięcznic, tysiące materiałów video, gdzie w 99,9% panuje powaga, znajdzie się jedno z uśmiechem i już można zacząć propagandę "Kaczyński śmieje się na miesięcznicach". Xandra świetnie pokazuje, jak można manipulować jednym zdjęciem. Powinni ten przykład manipulacji pokazywać w szkołach.

xandra to pikus, PIS ciągle wałkuje zdjęcie uśmiechniętego Tuska z putinem jako dowód rzekomej zmowy.
@Kielek96: Rozumiem jego sytuację i przeżycia jednak mimo wszystko nie upoważnia go to do tego aby #!$%@?ć całe państwo i zatruwać życie zwykłym obywatelom swoimi chorymi wizjami typu zakaz handlu, miesięcznice smoleńskie i cały ten kult katastrofy, msze, marsze, pomniki itp. niech sobie tym żyje sam a nie robi z tego wydarzenia państwowe po tylu latach od zdarzenia
@Kapitan_Neuropa: Ja tam nie widziałem żeby na oficjalnej stronie PiS ktoś wałkował zdjęcie z Tuskiem. Poza tym porównanie z dupy, co innego jest uśmiechnięcie się do swoich kolegów na miesięcznicy 7 lat po katastrofie, a co innego zaciesz 5h po katastrofie, nie znając jej przyczyn, do prezydenta państwa który wyszedł z kręgów KGB, na terenie katastrofy.
@Kielek96: Gdyby faktycznie przeżywał śmierć Lecha i szanował pamięć o nim, to dociągnąłby tę sprawę do końca, a on tymczasem tańczy już dobrych kilka lat na jego grobie i krzyczy o dochodzeniu, licząc na poklask elektoratu.
Na początku może i faktycznie cierpiał, ale teraz sentymenty całkowicie poszły w odstawkę i został sam polityczny biznes.
To jest wyrachowany, zimny człowiek, który zmajstrował sobie fetysz ze zwłok własnego brata.
@Kielek96: A mnie to go nie jest żal. To nie jest, #!$%@?, mój sąsiad - tylko facet, którzy rządzi partią rządzącą moim, #!$%@?, krajem. #!$%@? mnie obchodzą jego humorki czy złe samopoczucie, za dużo ma władzy w rękach by pozwalać sobie na takie czułości.

a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści


Ta. Car dobry, to bojarzy są źli.
Gdyby faktycznie przeżywał śmierć Lecha i szanował pamięć o nim, to dociągnąłby tę sprawę do końca, a on tymczasem tańczy już dobrych kilka lat na jego grobie i krzyczy o dochodzeniu, licząc na poklask elektoratu.


@HrabiaTruposz: Jedno drugiego nie wyklucza,jak już wspomniałem Jarosław Kaczyński jest politykiem i wykorzystuje tragedię po to aby dzielić Polaków bo to jest według niego polityczny interes.