Wpis z mikrobloga

Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,widać że ta tragedia go bardzo mocno ruszyła że do dnia dzisiejszego cierpi i nie jest w stanie się z tym pogodzić,stracił też wielu przyjaciół którym ufał i z którymi pracował,jest niestety bardzo możliwe że to on namawiał brata do wyjazdu.

Pamiętajmy też że trzy lata później zmarła jego matka,tak bardzo bał się o jej zdrowie że w 2010 roku drukował gazety specjalnie dla niej aby ona jak najpóźniej dowiedziała się o śmierci syna,widać jak bracia byli blisko związani z matką.

I stąd właśnie dochodzenie do prawdy,zamachy itp. to jest po prostu krzyk rozpaczy,wołanie o pomoc,mam nadzieje i życzę tego Jarosławowi Kaczyńskiemu aby ten osiągnął spokój i zaczął ponownie cieszyć się życiem,tak jak to miało miejsce przed 10.04.2010

Dla niego czas zatrzymał się 10.04.2010 a jedyna jego rodzina to Marta Kaczyńska i jej córki,podobno Jarosław Kaczyński opiekuje się nimi jak własnymi wnukami,stara się zastąpić im dziadka który zginął tragicznie.

Nie życzę nikomu aby kogokolwiek spotkała taka tragedia jak ta która spotkała Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Przykre jest że jego otoczenie nie chce mu to powiedzieć wprost a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści a najbardziej przerażające jest że według sondaży 20% ludzi podziela tego typu poglądy.

#takaprawda #smolensk #neuropa #4konserwy #polityka
Kielek96 - Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,w...

źródło: comment_V4TE6zxVWmjs4C69YbpTDWiEntex5IhM.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
A mnie to go nie jest żal. To nie jest, #!$%@?, mój sąsiad - tylko facet, którzy rządzi partią rządzącą moim, #!$%@?, krajem. #!$%@? mnie obchodzą jego humorki czy złe samopoczucie, za dużo ma władzy w rękach by pozwalać sobie na takie czułości.


@mnik1: Wiem,dlatego powinien już odejść z polityki.
  • Odpowiedz
Pamiętajmy też że trzy lata później zmarła jego matka,tak bardzo bał się o jej zdrowie że w 2010 roku drukował gazety specjalnie dla niej aby ona jak najpóźniej dowiedziała się o śmierci syna,widać jak bracia byli blisko związani z matką.


@Kielek96: tego nie wiedzialem. Kusi mnie zeby cos napisac o tym, ze teraz tez drukuje specjalnie wlasne gazety typu wSieci (kłamstw) czy gazeta polska ale na pierwszy plan wysuwają sie
  • Odpowiedz
Co to za opielanie wizerunku cynika i rozkopywacza grobów?


@metoklopramid: To nie ocieplanie tylko chcę zauważyć że oprócz interesu politycznego są też ogromne emocje które w nim do dzisiaj siedzą.

Nie on jeden stracił w tej katastrofie bliskich.


Tak,ale tylko on jeden jest nadpremierem i nieformalnym naczelnikiem Państwem
  • Odpowiedz
@Kielek96: tylko zapominasz jego postawę przed śmiercią i jego życiową misję.

- Kim chcesz być Jarek? Emerytowanym zbawcą narodu.

Tyle w temacie jego całej polityki. Spotkały go wielkie tragedie, jednak to nie usprawiedliwia tego co robi w polityce.
  • Odpowiedz
tylko zapominasz jego postawę przed śmiercią i jego życiową misję.

- Kim chcesz być Jarek? Emerytowanym zbawcą narodu.

Tyle w temacie jego całej polityki. Spotkały go wielkie tragedie, jednak to nie usprawiedliwia tego co robi w polityce.


@iAmTS: Zgadzam się z tobą,w tym wpisie nie chciałem ocieplić wizerunku Jarosława Kaczyńskiego jako polityka ponieważ moim zdaniem działania PiS szkodzą Polsce i Polakom(podnoszenie podatków,kolesiostwo,nepotyzm,zaoranie Trybunału
  • Odpowiedz
@Kielek96 Dałam tylko dlatego plusa, bo napisałeś to w bardzo ludzki sposób i jakoś przez chwilę zrobiło mi się żal tego człowieka, ale niestety ma trochę za uszami. Cóż to polityka, a polityka bywa okrutna i bezwzględna, albo się stajesz wilkiem, albo stajesz się ofiarą. Widocznie Prezes wolał zostać wilkiem i walczy o swoje. Nikt mu nie broni, ale będzie miał zawsze wielu przeciwników.
  • Odpowiedz
żałoba? trauma? chyba żałosny spektakl. Też mi umarli bliscy i co? chodzę na cmentarz i palę znicze w zadumie. Nie drę mordy na stołku w świetle kamer. Szkoda strzępić ryja na tą polityczną gangrenę.
  • Odpowiedz
@Kielek96 Nie podzielam Twojego zdania o Jarku, uważam, że zawsze był gorszy, gorszy od swojego brata Lecha, który był w moim mniemaniu naprawdę super człowiekiem (tak miałem okazję go osobiście poznać). Niestety uważam, że Jarek nawet na własnego brata miał bardzo duży, negatywny wpływ, manipulował nim aby osiągnąć w polityce to czego sam chciał, a za narzędzie miał brata, prezydenta. Myślę, że każdy kto miał przyjemność poznać Lecha powie to co
  • Odpowiedz
@Kielek96: ale weźcie tagujcie tę zakazaną twarz #kaczynski czy cos takiego, nie kazdy ma ochote na nia patrzec przed snem

dla mnie to zimny czlowiek z rysami psychopatycznymi, z jakas mania wielkosci(w stosunku do siebie i zmarlego brata, ktorego pewnie uwaza za nadczlowieka i wybranca boga), pelen nienawisci, ktory tylko ciagle wykorzystuje pewne fakty dla wizerunku i zdobycia przewagi
  • Odpowiedz