Wpis z mikrobloga

Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,widać że ta tragedia go bardzo mocno ruszyła że do dnia dzisiejszego cierpi i nie jest w stanie się z tym pogodzić,stracił też wielu przyjaciół którym ufał i z którymi pracował,jest niestety bardzo możliwe że to on namawiał brata do wyjazdu.

Pamiętajmy też że trzy lata później zmarła jego matka,tak bardzo bał się o jej zdrowie że w 2010 roku drukował gazety specjalnie dla niej aby ona jak najpóźniej dowiedziała się o śmierci syna,widać jak bracia byli blisko związani z matką.

I stąd właśnie dochodzenie do prawdy,zamachy itp. to jest po prostu krzyk rozpaczy,wołanie o pomoc,mam nadzieje i życzę tego Jarosławowi Kaczyńskiemu aby ten osiągnął spokój i zaczął ponownie cieszyć się życiem,tak jak to miało miejsce przed 10.04.2010

Dla niego czas zatrzymał się 10.04.2010 a jedyna jego rodzina to Marta Kaczyńska i jej córki,podobno Jarosław Kaczyński opiekuje się nimi jak własnymi wnukami,stara się zastąpić im dziadka który zginął tragicznie.

Nie życzę nikomu aby kogokolwiek spotkała taka tragedia jak ta która spotkała Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Przykre jest że jego otoczenie nie chce mu to powiedzieć wprost a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści a najbardziej przerażające jest że według sondaży 20% ludzi podziela tego typu poglądy.

#takaprawda #smolensk #neuropa #4konserwy #polityka
Kielek96 - Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,w...

źródło: comment_V4TE6zxVWmjs4C69YbpTDWiEntex5IhM.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
Nie podzielam Twojego zdania o Jarku, uważam, że zawsze był gorszy, gorszy od swojego brata Lecha, który był w moim mniemaniu naprawdę super człowiekiem (tak miałem okazję go osobiście poznać). Niestety uważam, że Jarek nawet na własnego brata miał bardzo duży, negatywny wpływ, manipulował nim aby osiągnąć w polityce to czego sam chciał, a za narzędzie miał brata, prezydenta. Myślę, że każdy kto miał przyjemność poznać Lecha powie to co ja, że
Kielek96 - > Nie podzielam Twojego zdania o Jarku, uważam, że zawsze był gorszy, gors...

źródło: comment_9l75Fd4xvubzpMSSrhCZaNjFOZ2dYtTA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
tylko, że Jarosław to zarazem zawistna #!$%@? która jest w stanie poświęcić dobro 40 milionowego narodu aby osiągnąć swój cel. Nie ma usprawiedliwienia na poczynania tego małego i żałosnego karakana.


@BeDoEl: Mocne słowa,ale jednak muszę przyznać ci rację.
  • Odpowiedz
@Kielek96: bardzo smutne, zwłaszcza jeśli spojrzy się na to, że po pierwsze nie istniałby już w polityce, gdyby nie ta tragedia i po drugie cynicznie wykorzystuje śmierć własnego brata dla doraźnych celów politycznych. xD bardzo smutna historia, szkoda tylko że o podłym człowieku, który #!$%@?ąc trupami własnej rodziny i przyjaciół powrócił do władzy.
  • Odpowiedz
  • 10
@Kielek96 #!$%@?ł go pies. Jego cała demagogię jego granie na emocjach jego pogrzeby na Wawelu jego dzielenie Polaków jego socjalne ustawy by dorwać się do władzy w celu zemsty jego komisje Macierewicza i cała jego partie twego mać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kielek96 ja myślę że tak go poruszył Smoleńsk, że na psychotropach musiał jechać bo sam jest odpowiedzialny za śmierć swojego bliźniaka. Do dziś nie ujawniono ich rozmowy przez telefon satelitarny..
  • Odpowiedz
@Kielek96: Co!?! Takich głupot dawno nie czytałem. Przecież to prezesik jest największym manipulatorem i szambotwórcą w tym kraju. Mało tego, zamiast dać zmarłym spokój i w ten sposób okazać szacunek to on na każdym kroku beszcześci ich poprzez wykorzystywanie tej tragedii jako karty przetargowej w polityce.
  • Odpowiedz
@Kielek96: To że przeżył osobistą tragedię nie usprawiedliwia w żaden sposób jego czynów, są ludzie którzy stracili więcej niż on a i tak potrafią być miłosierni i dobroduszni.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kielek96: Nie czuję tutaj żadnego kpienia, takich ludzi szanuję. Którzy potrafią przedstawić swoje zdanie, punkt polityczny, bez żadnego z dupy hejtu i śmieszkowania na siłę. Piąteczka dla ciebie. (może się złapałem, jakowy był twój cel) jednakże uważam że post wcale nie jest głupi, a szczery.
  • Odpowiedz
Ale jesteście śmieszni, wystarczy przyjąć odpowiednią retorykę w wypowiedzi, nadac jej wisielczy ton i napisać, że "niepopularna opinia", a wy przytakujecie jak te lemingi i pompujecie swoje ego jacy to wy ludzcy panowie. A w tym czasie Jarek ciśnie z was na Żoliborzu że aż się cała kamienica trzęsie ( )
  • Odpowiedz
@Kielek96 mi też zmarli bliscy, ale gazet nie drukuje, ani się na innych rodakach nie wyżywam za to, manifestując pogardą i populizmem... Także tego, nie przerywam ci dalszej kontemplacji rysu psychologicznego twego wodza, mirasku...
  • Odpowiedz