Wpis z mikrobloga

Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,widać że ta tragedia go bardzo mocno ruszyła że do dnia dzisiejszego cierpi i nie jest w stanie się z tym pogodzić,stracił też wielu przyjaciół którym ufał i z którymi pracował,jest niestety bardzo możliwe że to on namawiał brata do wyjazdu.

Pamiętajmy też że trzy lata później zmarła jego matka,tak bardzo bał się o jej zdrowie że w 2010 roku drukował gazety specjalnie dla niej aby ona jak najpóźniej dowiedziała się o śmierci syna,widać jak bracia byli blisko związani z matką.

I stąd właśnie dochodzenie do prawdy,zamachy itp. to jest po prostu krzyk rozpaczy,wołanie o pomoc,mam nadzieje i życzę tego Jarosławowi Kaczyńskiemu aby ten osiągnął spokój i zaczął ponownie cieszyć się życiem,tak jak to miało miejsce przed 10.04.2010

Dla niego czas zatrzymał się 10.04.2010 a jedyna jego rodzina to Marta Kaczyńska i jej córki,podobno Jarosław Kaczyński opiekuje się nimi jak własnymi wnukami,stara się zastąpić im dziadka który zginął tragicznie.

Nie życzę nikomu aby kogokolwiek spotkała taka tragedia jak ta która spotkała Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Przykre jest że jego otoczenie nie chce mu to powiedzieć wprost a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści a najbardziej przerażające jest że według sondaży 20% ludzi podziela tego typu poglądy.

#takaprawda #smolensk #neuropa #4konserwy #polityka
Kielek96 - Pewnie to #niepopularnaopinia ale naprawdę żal mi Jarosława Kaczyńskiego,w...

źródło: comment_V4TE6zxVWmjs4C69YbpTDWiEntex5IhM.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@xandra Twoja wypowiedź to dno dna. Wstydź się. To tak jak by powiedzieć: "O cholera! Widziałem jak wesoły Romek był smutny. Jak to?!"
  • Odpowiedz
@scorcc: Nie, to zachowanie prezesa jest dnem dna. Wszyscy czyhali na życie Lecha, kanalie, mordy zdradzieckie, a sam co miesiąc urządza wiece wyborcze na trupie swojego brata i tragedii dziesiątek ludzi. Na tym buduje swoją politykę. Hipokryta do sześcianu. Tego nikt nie przebije. A w partii co? Nepotyzm i kolesiostwo, nagrody i misiewicze, a skarb państwa stracił w zeszłym roku ponad 800 mln. I jeszcze za nasze pieniądze szopki urządza.
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra ale Twój wpis był o czymś innym i był po prostu niemądry. Taki na siłę polityczny wpis z potężną dawką jadu. Nie bronie Jarka, nie przepadam za nim. Wydaje mi się tylko, że twierdzenie, że jak ktoś się uśmiecha to nie jest smutny, po prostu było głupie. Dziękuję.
  • Odpowiedz
@Kielek96: #ocieplaniewizerunkujaroslawakaczynskiego weszło zdecydowanie za mocno (albo ktoś tu od teraz dostaje złoty dwadzieścia za wpis). Kaczyński jest obrzydliwym kłamcą, manipulatorem, wykorzystuje śmierć własnego brata do zbicia politycznego kapitału. Napuszcza na nas hordy urzędników, ustawia nam życie, wprowadza swoje idiotyczne zakazy, nakazy, robi z Polski pośmiewisko na arenie międzynarodowej tylko po to, by niczym Stalin, robić z nas męczennika uciemiężonego przez wstrętnych imperialistów. Prawo dla niego nie jest
  • Odpowiedz
Przykre jest że jego otoczenie nie chce mu to powiedzieć wprost a dalej w to brną i manipulują nim tylko po to aby uzyskać własne polityczne korzyści


@Kielek96: Niestety, ale wszystkich którzy mogliby to zrobić od dawna nie ma w PiS. Wielu nie było tam już na długo przed Smoleńskiem. I to on właśnie ich odsunął.
  • Odpowiedz
@Kielek96: A powiedz mi ile osób traci swoje calutkie rodziny w różnych tragediach i wypadkach? Czy obchodzą miesięcznice? Stawiają im pomniki?

Ten karakan stracił jakikolwiek kontakt z rzeczywistością i z tragedii w smoleńsku zrobił farsę.
  • Odpowiedz
@Kielek96 @HrabiaTruposz: Jedno nie wyklucza drugiego. Może być tak, że to z nim rozmawiał Lech - i jemu Jarek powiedział "Lądujcie za wszelką cenę". I to byłaby moim zdaniem najgorsza dla niego rzecz - świadomość, że to on jest pośrednio sprawcą śmierci brata, a 8 lat szukania winnych to próba uspokojenia sumienia i prywatna wendetta na Tusku (od 2 lat państwowymi środkami). Do tego
  • Odpowiedz
Jarek robi wszystko żeby zagluszyc wyrzuty sumienia. Dlatego Lechu Kaczyński już nieomal sam obalil komunę, dlatego stawia mu się pomniki i wbrew ludziom nadaje nazwy ulic, skwerow i rond nazwiskiem Kaczyńskich. Jarek zrobi wszystko, żeby zrobić z niego drugiego Piłsudskiego, tak go żrą wyrzuty sumienia.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spere: pojechał w celu kampanii? Pierwsze słyszę, czytałem akurat artykuł na temat wyjazdu prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Zdeklarował się że również pojedzie (chociaż zaproszenia nie dostał, ale ówczesny premier dostał)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kielek96: Faktycznie widać, szczególnie na miesięcznicach. Pogrążony w smutku i zadumie...


Akurat to jest typowe dla ludzi z ciężka depresją. Uśmiechają się, spędzają wspaniały długi weekend z rodziną a następnego dnia rano, po cichu się wieszają. Był o tym cały wątek na reddicie niedawno.
  • Odpowiedz
Pewnie to #niepopularnaopinia


@Kielek96: Nie. To naiwność. Tłumaczenie nieodpowiedzialnego prowadzenia 40 milionowego kraju w ramiona Putina problemami osobistymi nie ma racji bytu w polityce.

Jeśli pan Jarosław jest niezdolny do rządzenia to powinien zrezygnować z polityki. Wielu potrafiło odejść z polityki i zająć się normalną pracą zawodową. Ale co miałby robić ten facet?
  • Odpowiedz
tak widziałem, a obrazek z jakiego źródła?


@oskar1020: Z niewygodnego dla Ciebie dlatego próbujesz informacje w nim zawarte podważyć? A może masz lepsze, kiedy Lech Kaczyński czuł potrzebę manifestowania patriotyzmu i solidarności z rodzinami pomordowanych w Katyniu? Więc przedstaw je. W ogóle od kiedy to prawica przestała wierzyć w obrazki z internetu?
  • Odpowiedz