Wpis z mikrobloga

Większość ludzi w moim wieku ma udane życie towarzyskie i seksualne. Czuję się wyobcowany przez społeczeństwo.. jak ja nienawidzę normictwa. Ja również mam prawo, aby zaspokoić swój popęd.

#przegryw #stulejacontent #feels #s--s #tinder #divyzwykopem #depresja #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobistyznormikami
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IlyichTchaikovsky: Co zacząłem? Że nazwałem cię p---ą? A jak się nazywa faceta który nie potrafi poderwać laski? Jestem staromodny i nazywam takich właśnie tak a nie na przykład "społecznie wykluczony". Że uważam iż chodzenie na k---y to żaden powód do chwaly? No bo czym tu się chwalić?
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: dlaczego na sile starasz sie obrzydzic sobie i @fishery to co przychodzi ci z trudem? Jestes nieatrakcyjny dla kobiet, ale sprobuj przynajmniej nie byc sfrustrowany.

@fishery: posiadanie rozowego to taki sam powod do chwalenia sie jak pojscie na dziwki. Obie sytuacje w wiekszosci kontekstow maja praprzyczyne obecna poza podmiotami. Nie ma czegos takiego jak "facet nie umiejacy poderwac laski". Sa atrakcyjni, i nieatrakcyjni. Podryw robi sie
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: trzymac sie zdala od kobiet, poswiecic sie pracy naukowej, pasjom, towarzystwie przyjaciol-facetow, wylaczyc neta. Myslisz, ze dlaczego powstala takie pustelnictwo? Domyslam sie, ze to ludzie ktorzy po prostu wybrali taki zywot wlasnie po to aby odciac sie od niepotrzebnych bodzcow ktore tylko by ich rozpraszaly i nie mialy nadzieje na spelnienie i po to, aby stopniowo calkiem wygluszyc poped seksualny.
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: co się dzieje ostatnio na tym wykopie to masakra.
Czy Ty widzisz co w ogóle piszesz? Piszesz, że masz prawo i masz rację, tyle, że masz takie samo prawo jak inni ludzie. Twoi znajomi w tego prawa skorzystali, a Ty sam nie chcesz, piszesz przecież, że wolisz iść na dziwki niż próbować zapoznać i poderwać jakąś dziewczynę. Myślisz, że Twoi znajomi co są w związkach też mieli takie podejście?
  • Odpowiedz
Ja chcę tylko normalnie r----ć jak inni ludzie w moim wieku.


@IlyichTchaikovsky: ale w tym problem, Ty to chcesz ale nic nie robisz w tym kierunku, a tylko się dalej pogrążasz. Ktoś Ci pisze żebyś poszedł do klubu to nagle piszesz, że wolisz iść na "divy" żebyś to ty mógł wybierać. Więc na co jesteś zły skoro robisz to co chcesz. Myślisz, że reszta tych "ruchających" po prostu wzięła sobie
  • Odpowiedz
Moja wina, że ja nie rucham? Przypominam, że jestem człowiekiem, który również ma swoje potrzeby.


@IlyichTchaikovsky: A czyja wina niby? Co z tego, że masz potrzeby? Masz też potrzeby jedzenia i srania. Jak jesteś głodny to idziesz i sobie robisz albo kupujesz, jak chce ci się srać to idziesz do kibla, a nie czekasz aż ktoś wysra się za ciebie albo podstawi ci złoty nocnik pod dupę. Liczysz na to,
  • Odpowiedz