Wpis z mikrobloga

Większość ludzi w moim wieku ma udane życie towarzyskie i seksualne. Czuję się wyobcowany przez społeczeństwo.. jak ja nienawidzę normictwa. Ja również mam prawo, aby zaspokoić swój popęd.

#przegryw #stulejacontent #feels #seks #tinder #divyzwykopem #depresja #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobistyznormikami
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IlyichTchaikovsky: Nie możesz mieć kobiety. Jesteś przegrywem po to abyśmy my wygrywy ruchali po parę. Musi być równowaga: Skoro stosunek kobiet i facetów to mniej więcej 1:1 to wiadomo że jak ja posuwam dwie to ty zero.
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: Tak. Musisz kupować od #!$%@? (diva to jest w operze) to co inni mają za darmo. Tak na marginesie: Jak ruchasz #!$%@?ę to zastanawiasz się. Ile #!$%@?ów dzisiaj miała? Bawisz się jej cyckami myśląc czy poprzedni klient się na nie spuścił?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fishery: Ale koniec końców to ja jestem wygrywem, bo mogę bez pajacowania dymać piękne divy. A ty zanim zaliczysz średniawkę z słabymi skillsami to musisz zachowywać się jak szympans. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: Nie muszę. Mam wiele cech dzięki którym nie musiałem nigdy odstawiać szopek. Normalny wygląd, pewność siebie, inteligencja, nietypowe hobby, kasa i ja wybierałem zawsze różowe a nie one mnie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz