Wpis z mikrobloga

Większość ludzi w moim wieku ma udane życie towarzyskie i seksualne. Czuję się wyobcowany przez społeczeństwo.. jak ja nienawidzę normictwa. Ja również mam prawo, aby zaspokoić swój popęd.

#przegryw #stulejacontent #feels #seks #tinder #divyzwykopem #depresja #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobistyznormikami
  • 70
Normiki sprawiają swoim stylem bycia, że czuję się jak gówno.

@IlyichTchaikovsky:
nie podoba ci się jak zachowuje się większość społeczeństwa i przez to czujesz się jak gówno? chciałbyś żeby wszyscy dostosowali się do ciebie?
o kurcze to naprawdę strasznie zawinili te normiki. możesz po prostu jak każdy normalny człowiek nie przejmować się tym co inni myślą lub robią a zamiast tego zająć się swoim życiem i już problem rozwiązany, nie dziękuj,
@IlyichTchaikovsky: idz na dziwki, seks mnie juz w ogole nie interesuje... Pochodzisz, poruchasz i przestaniesz o tym myslec. Kazdy kij ma jednak dwa konce, wtedy bedziesz myslal o twoim tfwnogf, ale lepsze to niz swiadomosc bycia nieruchajkacym podludziem/
@Kadej: Natura zawsze gloryfikowała jednostki silne. Silne w sensie przeżycia. Siła fizyczna, inteligencja, spryt: Te cechy umożliwiają przeżycie. I taki patus ma większe szanse przeżycia niż plączącą #!$%@? w rureczkach która pozostawiona sama sobie jedyne co to będzie potrafiła rozpaczać.
@fishery: Nie przejmuję się takimi rzeczami. Otóż.. twoje szlaufy niczym nie różnią się od moich div. Może tym, że divy robią to za pieniądze, a one szmacą się za free. Btw.. wiesz chociaż czyją spermę zlizujesz? XDDD
@IlyichTchaikovsky: Po co? Mam stałego różowego, ja mu ściągałem simlocka tak więc nie muszę. Ale dla miłośników dziwek może to być dobra opcja:
http://m.se.pl/wiadomosci/polska/analna-malinka-zarazala-hiv-sprawdz-objawy-twoj-partner-moze-byc-nosicielem_342950.html
Takich afer było parę.

Podsumujmy. Jesteś #!$%@?ą nie potrafiąca poderwać żadnego różowego ale chełpiącą się za to chodzeniem na dziwki
. Z drugiej strony różowe to szlaufy i w ogóle. Dodam cię do szufladki z moimi ulubionymi pajacykami spod tagu przegryw, naprawdę jesteś wyjątkowo zabawny.
@fishery: Mogłem domyślić się wcześniej, że jesteś osobą, która jest chora psychicznie. Idź jutro po leki, bo widzę, że masz jakichś atak.

PS: Taki duży chłopiec i przeklina. Nie wolno przeklinać, bo przyjdzie zły pan i cię zabierze.

Sio do spania!